Milenium Zakłady Bukmacherskie – czy warto grać? Oferta i bonusy

„Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” działa na polskim rynku bukmacherskim już kilkanaście lat, a od 2012 r. umożliwia zawieranie zakładów sportowych także przez Internet. Jak prezentuje się jego oferta zakładów na tle coraz liczniejszych konkurentów? Czy bukmacher Milenium nadąża za nowymi trendami w branży bukmacherskiej i jest w stanie przyciągnąć nowych oraz utrzymać pozyskanych już wcześniej graczy? Jakie są jego mocne strony, dla których warto założyć konto w serwisie i na jakie słabe punkty trzeba zwrócić uwagę? To wszystko sprawdzamy i opisujemy poniżej.

Jaki jest w Milenium bonus na start?

bonus na start w mileniumChcesz sprawdzić, jak się gra u bukmachera Milenium? Możesz go wypróbować, nie ryzykując stratą wpłaconych pieniędzy. Wystarczy, że podczas rejestracji nowego konta wyrazisz chęć uzyskania bonusu, a po aktywacji konta otrzymasz zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Otóż każdy nowy gracz może skorzystać z promocji, w ramach której, jeśli postawiony przez niego zakład okaże się przegrany, jego stawka zostanie mu zwrócona przez Milenium. Bonus można wykorzystać na obstawienie zakładu pojedynczego lub wielokrotnego. W ramach oferty powitalnej Milenium  otrzymasz jeszcze jeden prezent, czyli bonus od depozytu. Jak on działa? Wpłać depozyt, a następnie 4 razy dokonaj jego obrotu (zgodnie ze szczegółowymi warunkami promocji), dzięki czemu na Twoje konto wpłynie kwota w wysokości wpłaconej kwoty depozytu. Pamiętaj też, że aby móc skorzystać z tej opcji, w trakcie rejestracji musisz zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”.

Jak działa w Milenium kod promocyjny?

Bonus Milenium na start jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, nie należy go jednak mylić z jeszcze innym rodzajem bonusu, jaki można uzyskać, podając w trakcie rejestracji konta specjalny kod promocyjny. Milenium przewiduje taką możliwość, trzeba jednak wcześniej znaleźć aktualne hasło, które może uruchomić dodatkowy bonus. Milenium współpracuje bowiem z różnymi serwisami zajmującymi się tematyką zakładów bukmacherskich, które zamieszczają na swoich stronach tego typu kody. Najłatwiej znajdziesz właściwy kod promocyjny Milenium wpisując w dowolną wyszukiwarkę internetową określenie typu „Milenium kod promocyjny”, dzięki czemu szybko namierzysz potrzebne hasło. Następnie nie zapomnij wpisać go podczas rejestracji konta w serwisie bukmachera, a wtedy z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz dodatkowo nagrodzony.

Jaki jest w Milenium bonus dla stałych graczy?

bonus dla stałych klientów mileniumCzy bukmacher Milenium oferuje bonusy jedynie dla nowych użytkowników swojego serwisu online? Oczywiście nie, również stali gracze mają wiele możliwości, by skorzystać z promocji – stałych czy tymczasowych. Te, które dostępne są cały czas, to np. promocja, dzięki której można grać bez podatku (jego opłatą obarczony jest w tym czasie bukmacher, a nie jak zwykle gracz), dlatego też ostateczna wygrana jest wyższa o około 14%. Akcja promocyjna nazwana jest „Happy Hour”, gdyż obowiązuje tylko w wybranych godzinach, które sprawdzić można na stronie internetowej bukmachera. Dodatkowo Milenium przewiduje osobne „Happy Hour” dla poszczególnych kategorii zakładów, np. „Happy Hour Pre-match”, „Happy Hour Live” czy „Happy Hour Wirtual”, które to promocje obowiązują odrębne zasady. Co jeszcze znajdziesz w ofercie promocyjnej Milenium? Naprawdę sporo – zakłady bezpieczne, bez ryzyka, bonusy zwiększające wygraną  itp.

Co więcej, bukmacher Milenium oferuje stałym graczom udział w „Lidze Mistrzów Milenium”, czyli programie lojalnościowym dostępnym dla wszystkich. Trzeba przyznać, że wymogi naprawdę nie są wygórowane, a zasady bardzo proste: stawiasz zakład – otrzymujesz punkty premiowe. Ich liczba zależy od stawki zakładu i liczby zdarzeń na kuponie. Dobra wieść jest taka, że punkty otrzymujesz niezależnie od tego, czy kupon jest wygrany czy przegrany. A więc wystarczy, że grasz, a równolegle na Twoim koncie przybywają kolejne punkty premiowe, które następnie możesz wymienić na „kredyty”. Kredyty te służą do obstawiania kolejnych zakładów. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Jeśli zakładasz konto internetowe, zostajesz dopisany jako uczestnik programu z automatu. Jeśli natomiast nie posiadasz konta online i zawierasz zakłady w punkcie naziemnym, zgłoś chęć dołączenia do „Ligi Mistrzów Milenium” sprzedawcy, od którego otrzymasz specjalną kartę. Liczbę zgromadzonych punktów sprawdzisz na swoim koncie lub papierowym kuponie, możesz też zapytać o to pracownika lokalu stacjonarnego.

Jaka jest w Milenium oferta kursowa?

To, jakie Milenium promocje oferuje, stanowi na pewno silną kartę przetargową bukmachera, jednak tym co najbardziej liczy się dla graczy, to wysokość kursów bukmacherskich. Ich poziom zależy od ustalonych przez bukmachera marży i jest odwrotnie do nich proporcjonalny. Tak więc jeśli organizator zakładów nałoży wysokie marże, wtedy kursy będą stosunkowo niskie, a tym samym zysk z wygranej nie jest aż tak duży. Tak się niestety przedstawia z reguły kwestia kursów w Milenium. Bukmacher w porównaniu do konkurencji w tym obszarze wypada dość słabo. Jedyne, co działa na jego plus, to wyższe kursy w ramach różnego rodzaju promocji. Szczególną uwagę należy zwrócić na „Typ Dnia” i „Superofertę”, czyli akcje promocyjne, w ramach których wybrane wydarzenia mają podwyższone kursy bukmacherskie i omówione powyżej „Happy Hour”.

Jaka jest w Milenium oferta zakładów?

Teraz czas przyjrzeć się, co bukmacher Milenium ma do zaoferowania, jeśli chodzi o sam wybór zakładów wzajemnych. Liczba dyscyplin sportowych, jakie można obstawiać w Milenium, wynosi około 20, tak więc jest to całkiem przyzwoity wynik, a co więcej liczba lig i rynków zdarzeń jest naprawdę duża. Najbardziej bogata jest oferta na piłkę nożną, ale to akurat standard, jeśli chodzi o polski rynek zakładów bukmacherskich. Znajdziemy tu nawet specjalne zakłady przyjmowane w „Totalizatorze Sportowym Milenium”, gdzie typuje się wyniki zdarzeń z danego zestawu par i można obstawiać albo wyniki spotkań, albo liczbę bramek. Zaletą Totalizatora jest to, że wygrać można nawet wtedy, gdy błędnie obstawimy wyniki kilku meczów. Oczywiście w ofercie znajduje się też sporo innych dyscyplin sportowych, a poza „tradycyjnymi” sportami można typować wyniki także e-sportów (np. LoL, Dota 2, CS:GO) i sportów wirtualnych (np. wirtualne mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa albo wyścigi psów czy koni).

Obok oferty przedmeczowej zakłady bukmacherskie Milenium można obstawiać także na żywo. Obie oferty niemal się pokrywają, tak więc na wybór wydarzeń live nie można narzekać. Gracze mogą śledzić przebieg spotkań sportowych na wizualizacjach komputerowych (nawet kilku w jednym czasie) oraz sprawdzając statystyki, które aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Na minus zaliczyć trzeba jedynie brak transmisji live. Bukmacher umożliwia zakup kuponów z pojedynczym zdarzeniem, wielokrotnych, grand oraz systemowych.

Gdzie grać w Milenium – 3 sposoby

Na tym polu „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” zadbały o kompleksowość usług i umożliwiają grę na wszelkie sposoby: poprzez punkty stacjonarne, stronę www oraz aplikację mobilną. Sprawdźmy więc, jak wygląda zawieranie zakładów wzajemnych w każdej z dostępnych metod. Po pierwsze – punkty sprzedaży. Na terenie całego kraju znajduje się więcej jak 160 lokali, a oferta zakładów bukmacherskich jest w nich równie rozbudowana, jak ta, z której skorzystać można w kanałach internetowych Milenium. Godziny otwarcia punktów naziemnych są bardzo różne, jednak wszystkie one otwarte są przez cały tydzień. Jeśli chcesz obstawić zakład w punkcie stacjonarnym, najlepiej sprawdź na stronie internetowej, gdzie dokładnie znajduje się najbliższy lokal i  jakie są jego godziny otwarcia. Milenium przygotowało swoje punkty bardzo dobrze, dbając o różne udogodnienia – wiele punktów zapewnia nawet możliwość obejrzenia wybranych spotkań sportowych w trybie live na dużym ekranie.

zakłady online mileniumDruga możliwość to obstawianie zakładów bukmacherskich w Internecie, poprzez stronę internetową lub Milenium mobile. W obu przypadkach konieczna jest rejestracja konta gracza, co nie trwa długo, zwłaszcza, że bukmacher udostępnia opcję „szybkiej rejestracji”. Aby z niej skorzystać, wystarczy, że  podasz nazwę użytkownika i hasło, swoje dane osobowe i adres e-mail oraz prześlesz skan dokumentu tożsamości. Po kliknięciu w link weryfikacyjny, jaki otrzymasz drogą mailową, możesz już korzystać z wszelkich opcji dostępnych u bukmachera, w tym bonusu powitalnego. W ten sposób założone zostaje konto tymczasowe, które należy w późniejszym czasie przekształcić w konto stałe, podając m.in. numer rachunku bankowego. Jeśli tego nie zrobisz, bukmacher nie będzie mógł dokonywać wypłat zgromadzonych przez Ciebie środków.

W porządku, konto założone, ale co dalej? Serwis internetowy Milenium został odświeżony z początkiem czerwca 2019 r., dzięki czemu zawieranie zakładów stało się jeszcze prostsze, nawigacja wyjątkowo intuicyjna, a działanie strony naprawdę szybkie. W efekcie Milenium online jest bardzo czytelne i łatwo znaleźć te dyscypliny sportowe czy te kategorie zakładów, o jakie nam chodzi – osobne zakładki kierują do zakładów live, na sporty wirtualne czy elektroniczne i tam możemy szukać konkretnych wydarzeń oraz typować ich wyniki. Na stronie głównej od razu znajdziemy też odnośniki do stron dotyczących m.in. statystyk, wyników, płatności, promocji czy pomocy. Jeśli poszukujesz opcji „sprawdź kupon”, znajdziesz ją w zakładce „strefa gracza”. Strona internetowa ma też swoją bardzo funkcjonalną wersję na urządzenia mobilne, ale w przypadku smartfonów i tabletów najlepiej obstawia się w Milenium zakłady sportowe poprzez aplikację mobilną.

Milenium mobile to oprogramowanie przygotowane na urządzenia z systemem iOS lub Android, dzięki któremu można korzystać z pełnej oferty zakładów bukmachera. Wyposażone jest w bardzo przydatne opcje jak powiadomienia push, skanowanie kuponów i wyświetlanie wyników, a także zabezpieczenia FaceID oraz TouchID. Aplikacja działa przy tym bardzo sprawnie i ma przyjemny layout. Użytkownicy apki mogą obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i o każdej porze i jest to trezci już sposób na grę w Milenium.

Jak wygląda system płatności w Milenium?

W tym punkcie Milenium nieco odstaje od czołówki polskich bukmacherów. Co prawda wszystkie metody wpłaty środków należą do bezpiecznych, jednak wybór nie jest zbyt duży. Dostępne są więc szybkie przelewy oraz karty płatnicze (PayU lub Tpay), a także BLIK. Jeśli posiadasz rachunek w banku, dla którego możliwa jest realizacja przelewu błyskawicznego, wpłata powinna zająć nie więcej jak 3 minuty. W pozostałych przypadkach dostępny jest standardowy przelew, którego realizacja w dni robocze wynosi 1 – 2 dni. W przypadku wypłat środków zgromadzonych na koncie gracza wyboru nie ma – konieczne jest skorzystanie ze zwykłego przelewu bankowego. Wypłaty w dni robocze realizowane są za to aż 3 razy w ciągu doby. Milenium nie pobiera żadnych opłat od wpłat czy wypłat, nie nakłada też limitów minimalnej wysokości kwoty transakcji.

Jak oceniamy obsługę klienta w Milenium?

obsługa klienta w mileniumZ kolei w tym punkcie Milenium wypada dużo lepiej niż wielu innych legalnych bukmacherów, obok tak popularnego live czatu i formularza kontaktowego udostępniając też swoim użytkownikom specjalną infolinię. Działa ona w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00, natomiast czat na żywo dostępny jest przez cały tydzień od 8:00 aż do 22:00. Z naszej praktyki wynika, że w obu formach kontaktu połączenie z konsultantem następuje dość szybko, a i do samych odpowiedzi nie można mieć zastrzeżeń. Tak więc bezpośredni kontakt z bukmacherem stoi w Milenium na wysokim poziomie, jednak dość dobrze ocenić trzeba też pomoce zamieszczone na stronie internetowej. W zakładce dotyczącej pomocy znaleźć można porady dotyczące gry w Milenium, np. omówienie rodzajów kuponów, zawierania zakładów w punktach lub online, sprawdzania wyników itp. Milenium prowadzi też autorski blog bukmacherski, gdzie znajdziesz informacje na temat najnowszych promocji, newsy dotyczące ciekawych wydarzeń sportowych czy wskazówki dotyczące samego zawierania zakładów. Równie dużo dzieje się na profilach w mediach społecznościowych, takich  jak Twitter czy Facebook, gdzie Milenium często publikuje różne tematyczne posty.

Bukmacher Milenium – garść faktów

„Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to spółka, która prowadzi w Polsce bukmacherskie punkty naziemne już od 2004 r. Z kolei działalność internetową firma rozpoczęła w 2012 r., kiedy to otrzymała zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych przez Internet. W 2018 r. licencja została przedłużona na kolejne 6 lat (nr PS4.6831.14.2017). Dzięki temu, że Milenium to legalny bukmacher, gra za jego pośrednictwem jest zgodna z prawem i bezpieczna dla gracza. Z drugiej strony trzeba pamiętać o konieczności opłacenia podatku od każdego zawartego zakładu (12%), a w przypadku wygranego kuponu na kwotę wyższą jak 2280 zł – także podatku od wygranej (10%).

Warto też podkreślić, że firma „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” wykazuje spore zaangażowanie we wspieranie polskich klubów i wydarzeń sportowych. Milenium sponsorował już m.in. Tauron Basket Ligę czy piłkarską Ekstraklasę, a z drużyn należy wymienić Zagłębie Lubin i  KS Falubaz Zielona Góra. W 2018 r. ambasadorem marki został Maciej Szczęsny – jeden z bardziej znanych byłych bramkarzy polskiej reprezentacji w piłce nożnej, aktualnie ekspert sportowy.

Bukmacher Milenium – opinie i ocena

Czas na podsumowanie systemu stworzonego do obstawiania zakładów bukmacherskich przez Milenium. Opinie w środowisku polskich graczy są różne, dlatego spróbujmy dokonać rzetelnej oceny. Zakłady bukmacherskie Milenium mają swoje wady, przede wszystkim niskie kursy, mały wybór dokonywania płatności oraz brak transmisji meczów na żywo. Z drugiej strony sama oferta zakładów jest bardzo rozbudowana i ciekawa, a zarówno zawieranie zakładów w Milenium online, jak i w punktach naziemnych stoi na bardzo wysokim poziomie i stale jest udoskonalane. Oferta promocyjna, która obejmuje bonus na start, kod promocyjny Milenium oraz szereg promocji dla stałych graczy także jest przygotowana bardzo profesjonalnie. Jeśli w trakcie poruszania się po serwisie online czy w aplikacji mobilnej pojawią się jakieś problemy, szybko możesz je rozwiązać, korzystając z pomocy świetnego działu obsługi klienta Milenium. Czy więc warto grać u bukmachera Milenium? Mamy nadzieję, że nasza recenzja pomogła odpowiedzieć na to pytanie, choć oczywiście ostateczną decyzję każdy musi podjąć samodzielnie.

Odbierz bonus