Zakłady bukmacherskie Totolotek – opinie i analiza oferty

Totolotek to „stara dobra” marka, jednak w obliczu coraz to liczniejszej konkurencji, która sięga po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, bukmacher nie może pozostawać w tyle. Jaka więc jest jego oferta zakładów i kursów bukmacherskich na stronie internetowej, przez Totolotek mobile i w punktach naziemnych? Czym wyróżnia się oferta powitalna bukmachera Totolotek – kod promocyjny i bonus na start, ale też jakie promocje oferuje stałym graczom? Jeśli nie wiesz, czy warto spróbować gry u tego bukmachera, przeczytaj nasza recenzję.

Jaki jest u bukmachera Totolotek bonus powitalny?

totolotek bonus powitalnyAby zachęcić potencjalnych graczy do założenia konta w serwisie online, bukmacher oferuje 2 bonusy na start. Po pierwsze za rejestrację możesz otrzymać od bukmachera Totolotek bonus 100% od depozytu. Aby go uzyskać trzeba dokonać pierwszej wpłaty w minimalnej lub większej wysokości, dzięki czemu za sprawą bonusu zostanie ona podwojona. Aby aktywować bonus, trzeba postawić zakład, a żeby móc wypłacić środki bonusowe, konieczny jest 3-krotny obrót kwoty równej sumie depozytu i bonusu (parametry kuponów określone są w regulaminie promocji). Bonus jest w zasadzie bezterminowy, więc na spełnienie warunków mamy dowolną ilość czasu. Z kolei drugi przyznawany przez Totolotek bonus to tzw. freebet, czyli darmowy zakład. Otrzymasz go od bukmachera wtedy, gdy Twoje dane zostaną zweryfikowane na podstawie przesłanego skanu dokumentu tożsamości, czyli po założeniu konta pełnego (a nie tymczasowego). Za freebet można obstawić zakład SOLO lub AKO o sprecyzowanych parametrach i również trzeba jego kwotę poddać 3-krotnemu obrotowi. Dopiero po spełnieniu tych warunków, możliwa będzie wypłata.

Jak działa u bukmachera Totolotek kod promocyjny?

Tak jak wielu innych bukmacherów, tak i ten umożliwia powiększenie oferty powitalnej poprzez kod promocyjny. Totolotek przeznaczył w tym celu specjalne pole, w którym podczas rejestracji można, ale nie trzeba, podać właściwy kod. Najpierw jednak trzeba go znaleźć. Najprostszą metodą poszukiwań jest wpisanie w dowolną wyszukiwarkę internetową haseł, które pomogą odnaleźć działający w Totolotek kod promocyjny. Może więc to być np. „Totolotek kod promocyjny 2019” (z aktualnym rokiem) czy po prostu „kod promocyjny Totolotek”. Innym sposobem jest przejrzenie stron zajmujących się tematyką bukmacherską, gdyż tam właśnie z reguły bukmacherzy udostępniają swoje kody promocyjne. Kiedy już znajdziesz prawidłowy dla buka Totolotek kod promocyjny, nie zapomnij podać go w trakcie zakładania konta. Dzięki temu może się podnieść kwota przyznanego Ci freebetu i/lub bonusu od depozytu, istnieje też możliwość, że  bukmacher przyzna Ci jeszcze inny rodzaj bonusu, gdyż wszystko zależy od aktualnych zasad, na jakich rozliczany jest w Totolotek kod promocyjny.

Jaki jest u bukmachera Totolotek bonus dla stałych graczy?

zakłady na żywo w totolotkuBukmacher Totolotek nie jest szczególnie aktywny, jeśli chodzi o przygotowywanie nowych akcji promocyjnych dla swoich użytkowników. Trzeba go jednak pochwalić za akcję promocyjną, która jest na stałe dostępna u bukmachera, czyli „Gram Grubo”. Jest to tak bardzo lubiana przez typerów tzw. gra bez podatku, a więc w przypadku kuponów zawartych na promocyjnych zasadach koszty opodatkowania zakładu pokrywa bukmacher, a nie jak to jest ogólnie przyjęte – gracz. W ten sposób za wygrane kupony typer otrzymuje wygraną o 14% wyższą niż standardowo. W promocji mogą brać udział kupony proste „Toto-Mix” i „Live” spełniające warunki określone w regulaminie. Co bardzo ważne, tego typu bonus Totolotek udostępnia w każdy piątek, ale osobne akcje ogłaszane są w przypadku rozgrywania meczów Europejskich Pucharów oraz polskiej reprezentacji. Jeszcze inny bonus Totolotek przyznaje w nagrodę za polecenie bukmachera znajomemu. Jak to działa? Wpisujesz adres e-mailowy danej osoby w swoim koncie gracza, a on otrzymuje na ten adres kod promocyjny. Jeśli zarejestruje się przy jego użyciu, a następnie spełni warunki co do pierwszego depozytu i zawierania zakładów, otrzymasz od bukmachera Totolotek bonus w postaci darmowego zakładu. Nie ma ograniczeń co do liczby zaproszonych przyjaciół, ani otrzymanych w ten sposób bonusów.

Osobne programy promocyjne, jakie oferuje bukmacher Totolotek, to programy lojalnościowe. Każdy gracz może zbierać punkty, biorąc udział w „Bet Club”, a zasady zbierania i wymiany punktów są naprawdę proste. Wystarczy więc, że będziesz zawierać u bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie, za co otrzymasz punkty, a potem możesz wymieniać je na różne bonusy, zwiększone wygrane czy cenne nagrody rzeczowe. Członkowie „Bet Club” o największej liczbie punktów otrzymują dodatkową nagrodę – atrakcyjną wycieczkę. Osobny program dotyczy tzw. VIPów, czyli wyjątkowo aktywnych graczy. Tu liczy się staż, częstość zawierania zakładów, obroty, depozyty i wygrane. Jeśli szczególnie wyróżniasz się w tych kategoriach, powinieneś otrzymasz zaproszenie od bukmachera do „VIP Clubu”. Dzięki członkowstwu w nim można otrzymać od buka Totolotek m.in. różne bonusy, wycieczki zagraniczne czy indywidualną obsługę klienta.

Jaka jest u bukmachera Totolotek oferta kursowa?

Wysokie marże bukmachera mają oczywisty skutek – nienajlepszą ofertę kursową. Z reguły kursy w Totolotku są dość przeciętne, ale często też po prostu słabsze niż przedstawiają inni legalni bukmacherzy w Polsce. Nie oznacza to jednak, że nie można i u tego bukmachera znaleźć wysokich kursów na wybrane wydarzenia. Należy też uwzględnić możliwość gry bez podatku w ramach omówionej już promocji – w takiej sytuacji, nawet jeśli kurs będzie słaby, ale doliczone zostanie dodatkowe 14%, to i tak zysk często będzie większy, niż gdybyśmy zagrali u konkurencji przy wyższym kursie.

Jaka jest u bukmachera Totolotek oferta zakładów?

Bukmacher Totolotek posiada szeroką ofertę zakładów sportowych, wzbogaconą o zakłady specjalne. Znajdziesz tu około 20 dyscyplin sportowych, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i zdecydowanie niszowych w naszym kraju oraz wiele rynków zdarzeń. Zakłady na piłkę nożną realizowane są za pośrednictwem specjalnych totalizatorów sportowych (Toto-Liga oraz Toto-Gol), ale grać można tu także w totalizatorze wyścigów konnych i psich – co jest dostępne jedynie w Totolotku. Oprócz tego obstawiać można wyniki e-sportów (np. Dota 2, CS:GO, LOL, Call of Duty) oraz sportów wirtualnych (np. piłka nożna, koszykówka). Tym ostatnim towarzyszą bardzo dobrej jakości wizualizacje komputerowe i zaawansowane statystyki. Poza zakładami na rozmaite dyscypliny sportowe Totolotek posiada w ofercie także zakłady specjalne dotyczące wydarzeń ze świata polityki (np. na wyniki wyborów), finansów (np. na wysokość kursów walut) i rozrywki (np. wyniki Eurowizji).

W przypadku zakładów na żywo wybór dyscyplin jest dużo skromniejszy, ale samych wydarzeń jest nadal wiele. Spotkania, na które przyjmowane są zakłady, wzbogacone są o rozbudowane statystyki, a ich przebieg można oglądać na graficznych wizualizacjach o dobrej jakości. W 2019 r. nadal największym minusem oferty live Totolotka jest brak transmisji na żywo z wybranych spotkań sportowych. Natomiast wszystkie wydarzenia, które w najbliższym czasie będzie można obstawiać w ramach oferty zakładów na żywo, sprawdzić można w zamieszczonym na stronie internetowej kalendarzu.

Zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo można zawierać poprzez kupony pojedyncze, akumulowane, systemowe lub blokowe. Bukmacher Totolotek ma też opcję „pewniaków”, które mogą dodatkowo zwiększyć zysk z wygranej.

Gdzie i jak można grać u bukmachera Totolotek?

Bukmacher Totolotek dysponuje świetną siatką punktów naziemnych, których w 2019 r. jest około 250. Co więcej rozlokowane są one na terenie całego kraju, dlatego są spore szanse na to, że jeden z nich znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania czy pracy. Jeśli chcesz sprawdzić dokładną lokalizację punktu Totolotek, godziny otwarcia czy dostępne w nim udogodnienia, wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie internetowej bukmachera (zakładka „Punkty sprzedaży”). Jest tam zamieszczona wyszukiwarka punktów, a także ich mapa. Jeśli chodzi o Totolotek, punkty czynne są przez cały tydzień, także w weekendy.

strona internetowa totolotkaDruga opcja zawierania zakładów sportowych to Totolotek przez Internet – czyli przez stronę internetową. Działa ona bardzo sprawnie i ma funkcjonalny design, posiada też swoją wersję na urządzenia przenośne. Na stronie startowej  zamieszczone są najważniejsze odnośniki, kierujące do osobnych podstron: ze wszystkimi dostępnymi zakładami, zakładami live, zakładami wirtualnymi oraz zakładami piłkarskimi. Można stąd także przejść do stron poświęconych bonusom, aplikacji na urządzenia mobilne, a także pomocy. Od razu też widać jakie aktualnie spotkanie na żywo jest rozgrywane, a do obstawiania go zachęca znajdująca się już tu wizualizacja tego wydarzenia. Szczegółowe informacje dotyczące oferty zakładów bukmacherskich znajdują się w osobnej zakładce „Zakłady bukmacherskie”. Sprawdzisz tu listę dyscyplin sportowych, na jakie można zawierać zakłady, wyszukiwarkę wydarzeń, oferty specjalne oraz najlepsze kursy i wyróżnione wydarzenia. Możesz też zobaczyć, jaka jest u bukmachera Totolotek oferta na dziś – korzystając z filtrowania („Filtr Oferty”). Oczywiście jest także panel dotyczący danych gracza i jego konta („Moje konto”) i tam znajdziesz wszystkie ważne informacje o swojej grze. Jest tu również opcja „sprawdź kupon”, dzięki której szybko zweryfikujesz, czy Twój ekupon jest wygrany.

Trzeci sposób to specjalna aplikacja na urządzenia mobilne bukmachera Totolotek. Aplikacja umożliwia zawieranie zakładów z tak samo szerokiej oferty, jaka zamieszczona jest na stronie internetowej (pre-match i live). Totolotek mobile umożliwia także korzystanie z match trackera (z wizualizacjami spotkań), szybkich płatności czy funkcji „Quickbet” (zaawansowanej wyszukiwarki zakładów z oferty buka Totolotek). Aplikacja mobilna oferuje też czasami dodatkowy, niedostępny w innych kanałach Totolotek bonus lub promocję. Również tu możesz znaleźć opcję „sprawdź kupon”, czyli sprawdzić, jaki status ma postawiony ekupon, korzystając z aplikacji „Betscan”. Oprogramowanie jest przygotowane zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Musisz jednak wiedzieć, że w przeciwieństwie do gry w punkcie stacjonarnym, która jest anonimowa, gra w Totolotek online (czyli przez stronę internetową czy aplikację) wymaga rejestracji konta gracza. W przypadku tego bukmachera możliwe jest założenie konta tymczasowego, dzięki czemu czas rejestracji jest naprawdę krótki. Wystarczy podać swoje dane osobowe i kontaktowe oraz dane do logowania, a także zaznaczyć wymagane oświadczenia. Dla osób chętnych przeznaczone jest też wspomniane już miejsce na to, by wpisać właściwy dla bukmachera Totolotek kod promocyjny, który może powiększyć bonus powitalny. Na koniec trzeba jeszcze potwierdzić link weryfikacyjny, jaki zostanie przesłany na skrzynkę e-mailową i można już korzystać z większości opcji dostępnych w serwisie czy aplikacji online. Na co nie pozwala konto tymczasowe? Na pewno nie uda się z takiego konta wypłacić pieniędzy na rachunek bankowy, niedostępny też jest freebet przyznawany dopiero po weryfikacji gracza dokonanej na podstawie skanu jego dokumentu tożsamości (czyli dokonaniu pełnej rejestracji). Konto tymczasowe wiąże się też z kwotowym limitem zakładów. Dla osób, które nie lubią dokonywać formalności przez Internet, jest też możliwość założenia konta w punkcie naziemnym, gdzie pracownik bukmachera wypełni formularz za gracza – trzeba jednak wtedy przedstawić swój dowód osobisty albo paszport.

Jak dokonać płatności w Totolotku?

Chcesz wpłacić środki na konto gracza? Totolotek umożliwia wiele bezpiecznych metod, za pomocą których doładujesz konto – szybki przelew Dotpay lub Tpay, płatność kartą płatniczą Visa lub MasterCard (przez Dotpay), Paysafecard (przez Dotpay), a także bardzo lubiany przez typerów e-portfel Skrill. Błyskawiczne przelewy dostępne są dla ponad 30 banków i można z nich skorzystać w każdej chwili (24/7). Kwestia wypłat środków nie wygląda już tak różowo, do tego celu można użyć jedynie standardowego przelewu bankowego, który zajmuje z reguły 1 lub 2 dni robocze. W praktyce bukmacher Totolotek w dni robocze realizuje wypłaty codziennie o godzinie 12:00, tak więc jeśli zadysponujesz wypłatę do godziny 10:00, powinieneś otrzymać przelew jeszcze tego samego dnia. Wpłaty i wypłaty nie obarczone są żadnymi opłatami.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – pomoc i kontakt

Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy ze strony konsultanta Totolotka, możesz zadać je wysyłając wiadomość e-mail lub dzwoniąc na infolinię, która czynna jest 7 dni w tygodniu. Jeszcze inna możliwość to live czat, w którym konsultanci zgłaszają się dość szybko, w okienku czatu należy jedynie podać swoje imię i e-mail. W zakładce „Kontakt” znajdziesz wszystkie dane kontaktowe.

Poza tym odpowiedź na nurtujące pytania można uzyskać zaglądając na podstronę pomocy w serwisie bukmachera. Szczegółowo wyjaśnione są tu kwestie związane z tym, jak zarejestrować konto, zawierać zakłady, dokonywać płatności, wykorzystać bonus Totolotek itp. Warto też zaglądać na konto bukmachera na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, gdzie pojawiają się różne ciekawostki związane z zakładami bukmacherskimi i sportem. Bukmacher Totolotek prowadzi też blog o tematyce bukmacherskiej.

Totolotek zakłady bukmacherskie – garść faktów

Totolotek to najstarszy bukmacher w Polsce – pierwsze punkty naziemne otworzył już w 1992 r. Poza zezwoleniem na działalność bukmacherską poprzez punkty stacjonarne, Totolotek w czerwcu 2013 r. uzyskał też licencję na organizację zakładów online (nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485). O jakości usług bukmachera świadczy Certyfikat Odpowiedzialnej Gry wydany przez międzynarodową organizację The European Lotteries. W 2019 r. bukmacher został przejęty przez niemiecką spółkę Merkur Sportwetten GmbH, w której posiadaniu są znane w całej Europie marki bukmacherskie (np. Cashpoint, XTiP czy Betcenter).

totolotek sponsorem sportuTotolotek jest wszechstronnym sponsorem polskiego sportu. Sponsorował już kluby piłki nożnej (m.in. Górnik Zabrze, Wisłę Kraków, Lechię Gdańsk), a w 2019 r. został sponsorem tytularnym Pucharu Polski. Był też np. sponsorem turnieju tenisowego WTA Katowice Open 2015, Sekcji Koszykówki Legii Warszawa czy siatkarskiej PGE Skry Bełchatów. W 2016 r. zaczął także wspierać serwis online EkstraStats, czyli kopalnię wiedzy statystycznej o Ekstraklasie.

 

Bukmacher Totolotek – opinie i ocena

Jak się okazuje znana wszystkim Polakom marka nie stoi w miejscu i skutecznie nadąża za współczesnymi trendami w bukmacherce. Na duży plus zaliczyć trzeba na pewno oferowany przez bukmachera Totolotek bonus powitalny, szeroki program lojalnościowy dla wszystkich graczy i stałą promocję umożliwiającą grę bez podatku. Techniczna strona usługi też jest świetna – zarówno Totolotek online, jak i ten w punktach stacjonarnych działa bez zarzutu. Słabą stroną bukmachera jest oczywiście brak transmisji spotkań sportowych live i niezbyt wysokie kursy (choć te można poprawić grając w czasie trwania promocji na grę bez podatku).

Odbierz bonus