Zakłady bukmacherskie ETOTO – opinie i analiza oferty

Na polskim rynku zakładów sportowych działa już kilkanaście firm bukmacherskiech – są wśród nich powszechnie znane, duże marki, jak i zupełnie nowe propozycje. Czy bukmacher ETOTO ma ofertę, która wyróżnia się wśród innych? Czy stara się przyciągnąć graczy wysokimi kursami zakładów, ciekawą ofertą  promocji (bonus na start, bonusy dla stałych graczy, kod bonusowy ETOTO) lub szerokim wyborem samych zakładów? Jakie są mocne strony bukmachera, a o jakich słabych punktach trzeba wiedzieć, podejmując decyzję o grze właśnie w ETOTO? Przeczytaj artykuł – dowiesz się wszystkiego.

Jaki jest w ETOTO bonus na start?

Zakładać konto gracza, czy nie zakładać… W zasadzie każdy bukmacher stara się zachęcić potencjalnego użytkownika do założenia konta w jego serwisie online poprzez przygotowanie oferty powitalnej. Co w tym temacie proponuje ETOTO? Bonus powitalny, jaki możesz od niego otrzymać, składa się aż z 4 elementów: 2 freebetów i 2 bonusów od depozytu. Trzeba przyznać, że to sporo, zwłaszcza, że freebety, czyli darmowe zakłady są tym, co typerzy lubią najbardziej. Przyjrzyjmy się jednak, jak wyglądają zasady przyznawania bonusu na start w ETOTO. Bonus numer 1 to pierwszy freebet, który otrzymasz od razu po rejestracji i pozytywnym zweryfikowaniu nowego konta przez bukmachera. Następnie po wpłacie pierwszego depozytu otrzymasz od ETOTO bonus 200% od wpłaconej kwoty, a po wpłacie drugiego depozytu – bonus 100%. Jeśli drugi depozyt osiągnie wymaganą wysokość, na koniec dostaniesz także drugi darmowy zakład. Przyznany przez ETOTO bonus nie może być od razu wypłacony, najpierw konieczne jest spełnienie warunków obrotu, czyli zawarcie zakładów za sumę 4-krotoności kwoty depozytu oraz bonusu (trzeba też zachować parametry kursowe zakładów) – masz na to dokładnie 30 dni. W ETOTO bonus powitalny może maksymalnie wynieść nawet ponad 1000 zł.

Jak działa w ETOTO kod bonusowy?

kod bonusowy etotoWielu bukmacherów stosuje jeszcze jeden zabieg, dzięki któremu nowy gracz może powiększyć profity otrzymane od bukmachera, czyli kod bonusowy. ETOTO również przewiduje taką możliwość, dlatego w formularzu rejestracyjnym znajduje się pole na wpisanie tego szczególnego hasła. Na czym jednak polega dostępny w ETOTO kod bonusowy? Najpierw musisz go zdobyć, co nie powinno być trudne, gdyż sposób jest kilka. Po pierwsze możesz zwyczajnie wpisać w wyszukiwarkę internetową słowa  kluczowe, takie jak „ETOTO kod bonusowy” albo bardziej precyzyjnie „kod bonusowy ETOTO 2019” (wpisując aktualny rok). Bukmacher podaje też na swojej stronie internetowej, że kod może być udostępniony w zakładce „Promocje”, na profilach buka w mediach społecznościowych, a także może zostać przesłany do użytkownika drogą mailową. Niezależnie od tego, jaką metodą pozyskasz kod, nie zapomnij podać go podczas rejestracji nowego konta w ETOTO. Kod bonusowy można też wpisać już po zarejestrowaniu konta w trakcie wpłacania środków na konto gracza. Może to skutkować podwyższeniem bonusu czy inną korzyścią, jest to zależne od warunków danej promocji, w każdym razie na pewno warto poświęcić chwilkę na to, by go znaleźć.

Jaki jest w ETOTO bonus dla stałych graczy?

Masz już konto u bukmachera ETOTO? Możesz skorzystać z promocji, które udostępnia on regularnie na swojej stronie internetowej (zakładka „Promocje”). Jest ich naprawdę sporo i każdy powinien znaleźć coś interesującego, np. bonusy na zakłady na e-sporty, na zakłady akumulowane, na grę w weekendy albo też bonusy okazjonalne, czyli oferowane w związku z jakimś ważnym wydarzeniem sportowym czy innego typu okazją. Niektóre promocje mogą być dostępne tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej ETOTO. Bonus w postaci zwykłego freebetu czy freebetu otrzymywanego w przypadku przegranego kuponu też często pojawia się w ofercie promocyjnej tego bukmachera.

Poza standardowymi akcjami promocyjnymi, z których może skorzystać każdy użytkownik ETOTO, bukmacher posiada także program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy. Do „Ligi VIP” zaproszone zostają te osoby, które mają długi staż w serwisie, bardzo często się logują i wpłacają środki na konto, grają naprawdę dużo itp. W zamian za to po przystąpieniu do Ligi mogą liczyć na specjalny bonus ETOTO (w tym bonus z okazji urodzin), szybkie wypłaty środków, indywidualną opiekę przydzielonego konsultanta, a nawet darmowe wyjazdy na bardzo atrakcyjne wydarzenia.

Jaka jest w ETOTO oferta kursowa?

e-sport w etotoTo punkt, przy którym wielu bukmacherów nie ma czym się chwalić, a to przecież w zasadzie najważniejsza dla graczy sprawa. Im wyższy kurs, tym w przypadku wygranej większy zysk, ale z drugiej strony im wyższy kurs, tym mniejsza marża bukmachera i mniejszy zysk dla niego. Dlatego właśnie wysokie kursy bukmachera ETOTO dają mu dużą przewagę nad konkurencją. Faktycznie, oferta kursowa ETOTO jest z reguły jedną z najlepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dotyczy to zarówno meczów piłki nożnej, jak i innych dyscyplin sportowych, np. siatkówki, koszykówki, hokeju, czy zawodów e-sportowych.

 

Jaka jest w ETOTO oferta zakładów bukmacherskich?

Również w tej kategorii bukmacher ETOTO wypada po prostu świetnie. Zakłady mogą być obstawiane z oferty przedmeczowej lub live, a do wyboru gracze mają około 30 dyscyplin sportowych i całe multum rynków zdarzeń. Poza tradycyjnymi dyscyplinami obstawiać można również sporty elektroniczne – do wyboru jest kilka gier (np. Dota 2, CS:GO czy LoL) i około 10 lig. Natomiast w kategorii „Zakłady Specjalne” znajdują się wydarzenia o charakterze politycznym i społecznym, na które także można zawierać zakłady. Brakuje tu więc jedynie sportów wirtualnych (choć trzeba zauważyć, że nie wszyscy uznają je za równoprawną dyscyplinę sportową).

Jeśli chodzi o ofertę zakładów live, jest ona węższa od oferty zakładów pre-match, ale mimo wszystko i tak znajdziemy tu kilkanaście dyscyplin i wiele rynków zdarzeń. Obstawimy tu także różne zawody e-sportowe. Gracze, którzy chcą typować wyniki wydarzeń sportowych, które właśnie są rozgrywane, mogą skorzystać z kilku udogodnień. W serwisie dostępne są więc komputerowe wizualizacje aktualnie trwających spotkań, wyniki i zaawansowane statystyki na żywo, które są na bieżąco aktualizowane oraz pole „Kupon”, dzięki któremu szybko można dodać określone zdarzenie do stawianego kuponu. Niestety bukmacher nie zapewnia transmisji spotkań sportowych w live streamingu.

Bukmacher ETOTO ma w ofercie kupony na jedno zdarzenie (pojedyncze) lub wiele zdarzeń (akumulowane lub systemowe). Zawierając zakłady za jego pośrednictwem można też skorzystać z bardzo fajnej funkcji, jaką jest Cash-out, który umożliwia zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń zawartych na kuponie.

Gdzie grać w ETOTO – punkty naziemne, serwis online i apka

Jeśli chcesz zawierać zakłady u tego bukmachera, możesz to robić na kilka sposobów, np. poprzez ETOTO punkty naziemne. Nie jest ich wiele, jeśli jednak mieszkasz w Warszawie lub innej miejscowości, w której akurat taki lokal się znajduje, to warto wiedzieć o takiej opcji w ETOTO. Godziny otwarcia oraz dokładną lokalizację punktów można sprawdzić na stronie internetowej bukmachera – warto wspomnieć, że punkty stacjonarne otwarte są 7 dni w tygodniu.

Z powodu małej liczby punktów naziemnych można je raczej uznać za ciekawostkę, natomiast główny kanał sprzedaży ETOTO to strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Sprawdźmy najpierw, jakie możliwości daje serwis online. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że strona jest przemyślana i świetnie zaprojektowana – wszystkie najważniejsze odnośniki znajdują się na stronie głównej, a layout nie jest krzykliwy. Jeśli chodzi o zawartość, od razu widać aktualnie rozgrywające się wydarzenia sportowe z oferty zakładów live, a także najważniejsze nadchodzące i najbardziej popularne spotkania. Można też przejść do listy dostępnych dyscyplin lub sprawdzić, na jaki mecz danego dnia są podwyższone kursy. W poszukiwaniach interesującego wydarzenia warto wypróbować zainstalowaną na stronie startowej wyszukiwarkę, która znajdzie dane wydarzenie lub ligę. Jeśli chcesz sprawdzić aktualne promocje, wyniki czy statystyki, też wystarczy kliknąć w odpowiednią zakładkę. Potrzebujesz pomocy? Możesz wejść na osobną podstronę i albo skorzystać z możliwości kontaktu z konsultantem, albo z zamieszczonych tu licznych pomocy merytorycznych.

aplikacja etotoOstatnią opcją obstawiania zakładów bukmacherskich jest w ETOTO aplikacja  mobilna. Dzięki niej możesz zawierać zakłady w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Tak więc, jeśli posiadasz smartfon lub tablet z systemem operacyjnym iOS bądź Android, możesz zainstalować oprogramowanie i dużo łatwiej grać w ETOTO. Aplikacja mobilna jest łatwa w obsłudze i można dzięki niej korzystać z pełnej oferty zakładów. Co więcej, dostępne są tu ciekawe opcje, takie jak wygodne logowanie przy użyciu odcisku palca, szybkie wpłaty i wypłaty oraz promocje i bonusy niedostępne nigdzie indziej.

Żeby móc zawierać zakłady w ETOTO online (czyli poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną), musisz najpierw zarejestrować się jako nowy gracz. Możesz to zrobić w kilka minut, korzystając z tzw. szybkiej rejestracji. Do jej przeprowadzenia wystarczy podać najważniejsze dane, w tym osobowe, kontaktowe oraz dane do logowania. To właśnie w tym formularzu masz też okazję, by wpisać aktualny ETOTO kod bonusowy. O tym, skąd go wziąć, pisaliśmy w rozdziale „Jak działa w ETOTO kod bonusowy?”. Niezależnie jednak od tego, czy wpiszemy właściwy kod, czy  nie, jeśli podamy obowiązkowe dane i zaznaczymy wymagane zgody, do dokończenia procesu rejestracji konieczne jest jeszcze przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Na jego podstawie bukmacher zweryfikuje naszą tożsamość i pełnoletniość. Ostatnią akcją, jaką trzeba wykonać, jest kliknięcie linku weryfikującego przesłanego przez bukmachera drogą e-mailową.

Jak dokonać płatności w ETOTO?

Bukmacher ETOTO umożliwia dokonywanie wpłat na konto gracza w sposób natychmiastowy poprzez użycie systemu Przelewy24, DotPay (także kartami płatniczymi VISA i MasterCard), BLIK, e-portfele Skrill oraz Neteller. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 1 zł. W przypadku wypłat nie ma limitów, jednak można ich dokonywać jedynie przez zwykły przelew bankowy. W związku z tym realizacja wypłaty trwa stosunkowo długo – każda dyspozycja musi być najpierw zatwierdzona przez Dział Płatności EOTO, co zająć może do 12 godzin, choć z reguły wpłaty akceptowane są na bieżąco. Dodatkowo trzeba doliczyć czas potrzebny na transfer pieniędzy, który zależny jest od sesji bankowych. W dni robocze cały proces nie powinien zająć więcej jak 1 – 2 dni.

Pomoc i kontakt w ETOTO

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z bukmacherem. Po pierwsze, można zadać pytanie drogą e-mailową albo poprzez live czat. Warto podkreślić, że konsultanci na czacie są dostępni przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 22:00. Dodatkowo można komunikować się z bukmacherem przez media społecznościowe: Facebook, Twitter oraz Youtube.

Pamiętaj jednak, że wiele wątpliwości rozwiać mogą też liczne pomoce, które znajdziesz na stronie internetowej ETOTO. Podstawowe informacje np. na temat tego, jak zarejestrować konto, jak zdobyć i wykorzystać w ETOTO kod bonusowy, wpłacić czy wypłacić pieniądze, zawierać zakłady itp. mieszczą się w części FAQ. Dochodzi do tego sekcja „ABC”, która dotyczy tego, jak w ogóle zacząć grę w serwisie oraz osobne działy z poradami na temat promocji ETOTO.

ETOTO zakłady bukmacherskie – garść faktów

Marka ETOTO należy do spółki „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, która zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich online otrzymała w listopadzie 2014 r. (nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17). Bukmacher ETOTO funkcjonuje więc w branży bukmacherskiej dość długo jak na polskie warunki. Jednak w pierwszych latach działalności daleko było mu do czołówki bukmacherów działających na terenie Polski. Dopiero po wejściu w życie nowelizacji Ustawy o grach hazardowych z 15 grudnia 2016 r. ETOTO przeszedł radykalną zmianę i wprowadził nowoczesne rozwiązania na różnych poziomach świadczonych usług. Dzięki temu zaczął coraz skuteczniej podbijać krajowy rynek zakładów sportowych i stał się jednym z ważniejszych bukmacherów.

Jeśli chodzi o działalność wizerunkową, bukmacher ETOTO był sponsorem głównym Piasta Gliwice, a od 2017 r. zaczął stawiać na współpracę z różnymi osobistościami znanymi i cenionymi w środowisku sportowym. W roli ambasadorów marki ETOTO występowali już dziennikarze i komentatorzy sportowi – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Tomasz Hajto.

Bukmacher ETOTO – opinie i ocena

Czy warto grać w ETOTO? Zakłady bukmacherskie w tej firmie mają na pewno wiele plusów. Stosunkowo wysokie jak na polski rynek bukmacherski kursy – to niezaprzeczalnie ogromna przewaga bukmachera nad większością konkurentów działających  legalnie na terenie Polski. Ale to nie wszystko. Szeroka oferta zakładów wzajemnych przedmeczowych i na żywo oraz świetnie zaprojektowane przez ETOTO aplikacja mobilna i strona internetowa to kolejne mocne punkty bukmachera. Nowi gracze doceniają w ETOTO kod bonusowy i poczwórny bonus na start, z kolei gracze o dłuższym stażu korzystają z licznych promocji tymczasowych i stałych. Z drugiej strony bukmacher nadal ma słabsze punkty, takie jak brak transmisji spotkań sportowych na żywo, „szybkiej rejestracji” konta gracza czy oferty zakładów na sporty wirtualne. Dla większości typerów nie są to jednak kwestie kluczowe, a raczej pewne niedociągnięcia, podczas gdy najważniejsze kwestie oceniają oni bardzo dobrze. To, czy oferta ETOTO spełnia Twoje oczekiwania, należy więc ostatecznie rozstrzygnąć indywidualnie.

 

Odbierz bonus