Zakłady bukmacherskie BetFan – opinie – nowa jakość bukmacherki?

Zakłady bukmacherskie BetFan to jedna z nowszych propozycji, jakie są dostępne dla polskich graczy. Na naszym rynku bukmacherskim robi się jednak dość gęsto, do połowy 2019 r. pozwolenia na organizację zakładów sportowych online otrzymało już 14 spółek, z czego zdecydowana większość faktycznie prowadzi intensywną działalność w branży bukmacherskiej. Każda z nich różnymi metodami walczy o pozyskanie i utrzymanie na dłużej jak największej liczby typerów, a niektóre mają na tym polu wieloletnie doświadczenie. Czy nowy bukmacher ma szansę przebić się przez szwadron konkurentów o mocno ugruntowanych pozycjach? Jaki jest pomysł BetFan na wyróżnienie się wśród „starych wyjadaczy”, czym chce przebić ich ofertę i czy warto porzucać sprawdzonych organizatorów zakładów na rzecz zupełnie nowego projektu? Konkretne informacje znajdziesz poniżej, przeczytaj i dowiedz się, w czym BetFan jest lepszy od innych.

Jaki jest w BetFan bonus powitalny?

bonus powitalny w betfanNiemal każdy gracz, który zastanawia się nad założeniem konta u danego bukmachera, sprawdza, czy dostanie na start jakiś bonus. BetFan przygotował specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, kusząc ich aż 3 bonusami od depozytu. Sprawdźmy więc, na czym polega promocja i  jakie warunki trzeba spełnić. Najpierw trzeba założyć darmowe BetKonto i zaznaczyć opcję potwierdzającą chęć otrzymania bonusu. Teraz czas na wpłatę pierwszego depozytu o określonej minimalnej wartości i dokonanie jednokrotnego obrotu jego kwoty przy  zachowaniu określonego minimalnego kursu. Jeśli spełnisz podane warunki, zostaniesz wynagrodzony bonusem, którego wysokość zależna jest od wartości depozytu. Tak samo wyglądają zasady dotyczące bonusu od drugiej i trzeciej wpłaty. Jednak co bardzo ważne, bonus pozostaje nieaktywny dopóki nie dokonasz nim 5-krotnego obrotu (tu również sprecyzowane są parametry kuponu). Jeśli dokonasz 3 depozytów o maksymalnych dozwolonych kwotach i będziesz postępował zgodnie z warunkami promocji, możesz otrzymać od BetFan bonus o łącznej wysokości aż 3 tys. zł. Nie należy jednak z tym za bardzo zwlekać, gdyż bonus ma określony termin ważności.

Jak działa kod promocyjny BetFan?

W zasadzie wszyscy legalni bukmacherzy umożliwiają skorzystanie z opcji, jaką jest kod promocyjny. BetFan także przewiduje taką możliwość, dlatego w formularzu służącym do rejestracji nowego konta znajduje się specjalne pole, w którym można wpisać kod promocyjny BetFan. Czy tego typu hasło przyniesie jakieś korzyści? Najprawdopodobniej tak, wszystko jednak zależy od tego, jaki kod znajdziemy. Gdzie natomiast należy go w ogóle szukać? Na pewno w Internecie, można użyć do tego celu np. wyszukiwarki internetowej, wpisując wyrażenie typu „BetFan kod promocyjny”, można też to hasło nieco sprecyzować, dodając przykładowo aktualny rok (np. „BetFan kod promocyjny 2019”). Otrzymane wyniki powinny zawierać strony, na których z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz aktualny kod promocyjny BetFan. Nie zapomnij podać go podczas rejestracji konta, gdyż później nie będziesz już mieć możliwości, aby z niego skorzystać.

Jaki jest w BetFan bonus dla każdego gracza?

Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na ciekawe bonusy od BetFan. Bonus dla stałych graczy także znajduje się w ofercie bukmachera. To, co bardzo lubią typerzy, to na pewno gra bez podatku i właśnie taką propozycję ma na stałe w swojej ofercie omawiany bukmacher. Z braku konieczności opłacania podatku można korzystać przez cały czas, a nie tylko w wybrane dni czy z powodu jakichś wydarzeń sportowych (jak to się dzieje w przypadku promocji u innych bukmacherów). Żeby gracz nie musiał pokrywać kosztów opodatkowania, powinien postawić kupon akumulacyjny, który zawiera co najmniej 2 zdarzenia o wymaganym minimalnym kursie łącznym. W takim przypadku bukmacher zamienia współczynnik na 1,00 (a nie jak zwykle 0,88), dzięki czemu ewentualna wygrana jest o 14% wyższa. W ramach promocji zysk może być jeszcze wyższy – w tym celu należy dodać do kuponu 4 zdarzenia (również zachowując minimalny łączny kurs), a wtedy wygrana zostanie zwiększona jeszcze bardziej. Bonus BetFan można wykorzystać wiele razy. Jeśli obawiasz się, że w ten sposób podatek nie zostanie opłacony i gra będzie nielegalna, wiedz, że nie ma powodów do niepokoju – koszty opodatkowania zostaną pokryte przez bukmachera.

Jednak gra bez podatku to nie jedyna promocja, jaką przygotował bukmacher BetFan. Bonus innego rodzaju jest też dostępny w ramach akcji promocyjnej, która ogłaszana jest każdego dnia i obowiązuje tylko w ten jeden dzień. Można tu skorzystać z bardzo różnych bonusów, a czasem proponowany bonus może mieć charakter spersonalizowany pod kątem preferencji poszczególnych graczy. Brzmi intrygująco? Najlepiej wejść na stronę internetową bukmachera i sprawdzić, co przygotował na dziś.

Zakłady bukmacherskie BetFan – jakie są kursy?

Obok tego, jaki bonus BetFan oferuje, na pewno najważniejszą kwestią dla typerów pozostaje pytanie o wysokość kursów bukmacherskich. Sprawdźmy więc, czy marże bukmachera są niskie, a co za tym idzie kursy bukmacherskie wysokie, czy może jest zupełnie odwrotnie. Cóż, szczerze mówiąc, marże BetFan nie wyróżniają się za bardzo wśród przyjętych przez większość polskich bukmacherów, dlatego też kursy na większość wydarzeń sportowych są po prostu przeciętne. Pamiętajmy jednak, że zawierając zakład akumulowany zgodnie z warunkami omówionej powyżej promocji, nawet przy średnim kursie ostateczna wygrana będzie stosunkowo wysoka.

Jakie są w BetFan zakłady bukmacherskie?

Można by się spodziewać, że młody bukmacher na początek przedstawi dość skromną ofertę zakładów sportowych, którą dopiero z czasem będzie rozwijać. Jednak BetFan od razu wystartował z imponującą ofertą, która nie ustępuje zbytnio nawet ofertom największych bukmacherów w Polsce. Można tu zawierać zakłady przedmeczowe i na żywo, obstawiając zakłady pojedyncze i akumulowane, systemowe, blokowe, a także mieszane. W ofercie przedmeczowej do wyboru jest około 30 dyscyplin sportowych, natomiast w ofercie live znacznie mniej, aczkolwiek wydaje się, że ta druga będzie z czasem poszerzana. Fanów piłki nożnej zainteresować powinien fakt, że znajdą tu mecze drużyn z niższych lig, a kibice mniej popularnych dyscyplin także mają do wyboru wiele wydarzeń. W BetFan zakłady bukmacherskie można stawiać także na e-sporty – tu możemy typować wyniki wielu gier i wszystkich najważniejszych turniejów sportów elektronicznych. Warto spojrzeć na jeszcze jedną kategorię zakładów, mianowicie „Rozrywkę”. To dział, który faktycznie wyróżnia ofertę bukmachera, co rusz pojawiają się tu nowe bardzo ciekawe i często nietypowe propozycje zakładów. Można obstawiać wyniki wydarzeń z 6 podkategorii, czyli Polityki, Ekonomii, Show-biznesu, Mediów, Pogody oraz Wokół sportu i naprawdę nie można powiedzieć, żeby wiało tu nudą – bukmacher zdecydowanie wychodzi poza standardowe zakłady na wyniki wyborów czy Eurowizji.

betfan na zywoCo do oferty zakładów live, w początkowym etapie działania jest ona znacznie skromniejsza, jednak bukmacher zadbał o wszelkie pomoce ułatwiające poprawne typowanie wyników. W trakcie spotkań sportowych można oglądać wizualizacje, na których komputerowo odtwarzany jest ich przebieg (tzw. match tracker) oraz zapoznać się z aktualizowanymi na bieżąco statystykami. W zakładce „Strefa fana” można sprawdzić, jakie spotkania są w danej chwili rozgrywane i poznać szczegóły przyjmowanych zakładów, a także przejrzeć kalendarz wydarzeń na najbliższy tydzień. Jeśli zdecydujesz się na zawarcie zakładu, z tego poziomu możesz postawić szybki kupon na aktualnie rozgrywane spotkanie. Czy możliwe jest także oglądanie wybranych spotkań w transmisjach na żywo? W początkowym okresie działania serwisu online BetFan niestety nie, jednak rozmach, z jakim bukmacher wdraża kolejne rozwiązania, pozwala przypuszczać, że może to być tylko kwestia czasu.

Gdzie i jak można grać w BetFan?

Bukmacher BetFan posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych poprzez Internet i to właśnie jego serwis internetowy jest miejscem, gdzie możemy zawierać zakłady bukmacherskie. BetFan w momencie uruchomienia serwisu nie udostępnił jednocześnie aplikacji mobilnej, jednak w obecnych czasach jest więcej niż pewne, że takie oprogramowanie już powstaje. Co natomiast z możliwością obstawiania zakładów w punktach naziemnych? Jak na razie nic nie zapowiada, by było to rozważane i całkiem prawdopodobne, że bukmacher chce się w pełni skoncentrować na podbijaniu polskiego rynku zakładów online.

obstawianie w betfanCo trzeba zrobić, żeby móc grać w serwisie internetowym BetFan? Konieczne jest założenie indywidualnego konta gracza, co nie zajmuje dużo czasu, gdyż można skorzystać z uproszczonej rejestracji. Procedura ta wymaga podania jedynie kilku danych osobowych i danych niezbędnych do logowania. Znajduje się tu też pole, które trzeba zaznaczyć, jeśli chcemy otrzymać od BetFan bonus powitalny i osobne pole, gdzie można podać działający w BetFan kod promocyjny – są to pola opcjonalne. Na koniec trzeba jeszcze kliknąć link przesłany przez bukmachera na nasz e-mail. Założenie takiego tymczasowego konta pozwala na wpłacanie pieniędzy i obstawianie zakładów, jednak nie umożliwia wypłaty środków, a także obłożone jest limitem maksymalnej stawki, za którą można zawierać zakłady. Dopiero po przekształceniu konta tymczasowego w konto pełne, czyli przesłaniu skanu czy zdjęcia dokumentu tożsamości oraz podaniu wszystkich niezbędnych danych, można bez ograniczeń korzystać z możliwości serwisu. Z reguły weryfikacja to kwestia kilkunastu minut, choć bukmacher zastrzega, że w szczególnych przypadkach może zająć maksymalnie 48 godzin.

Kiedy już konto jest założone, możesz zacząć grę. Sam serwis zasługuje na pochwałę, łatwo tu znaleźć wszystko co potrzebne, a wybrana estetyka sprzyja sportowym emocjom. Z głównej strony możesz od razu przejść do działu poświęconego zakładom sportowym, e-sportowym, rozrywkowym, a także wydarzeniom, które aktualnie są rozgrywane. Innym sposobem na znalezienie wydarzenia, na które chciałbyś postawić zakład, jest użycie wyszukiwarki znajdującej się na stronie startowej. W serwisie zamieszczone są też odnośniki do zakładów na najważniejsze rozgrywane aktualnie wydarzenia sportowe, lista dostępnych dyscyplin,  zaawansowane statystyki różnych spotkań i zakładki dotyczące konkretnych funkcjonalności. Jak już wspomnieliśmy, aplikacja mobilna nie została udostępniona wraz ze startem strony internetowej, jednak całkiem dobrze sprawuje się mobilna wersja strony.

Jak wpłacić i wypłacić środki w BetFan?

Bukmacher BetFan zadbał o to, by gracze mogli korzystać z kilku bezpiecznych metod dokonywania wpłat na BetKonto. Błyskawiczne wpłaty mogą być zrealizowane poprzez szybki przelew (Przelewy24), BLIK oraz karty płatnicze (VISA lub MasterCard). Z dużym prawdopodobieństwem będziesz mógł skorzystać z szybkiego przelewu, gdyż opcja ta jest dostępna dla ponad 20 banków. Jeśli natomiast chcesz wypłacić środki finansowe z konta na swój rachunek bankowy, możesz tego dokonać w bezpieczny sposób poprzez Przelewy24. Bukmacher podaje, że jest to możliwe dla 97% kont bankowych w Polsce (również obsługiwanych jest blisko 20 instytucji). Z systemu można korzystać przez cały tydzień w godzinach między 7:00 a 23:00 i przeciętnie czas transakcji zamyka się w 15 minutach (trzeba być jednak przygotowanym na to, że proces może przeciągnąć się do kilku godzin). Szczegóły pracy banków można sprawdzić na stronie bukmachera. Od transakcji nie są pobierane prowizje lub opłaty innego rodzaju.

Zakłady bukmacherskie BetFan – pomoc i kontakt

obsługa klienta w betfanBukmacher BetFan umożliwia kontakt na 3 sposoby – przez czat na żywo, e-mail oraz infolinię. Z pomocy konsultantów skorzystać można w godzinach między 9:00 a 23:00 przez 7 dni w tygodniu. Dotrzymując standardów, jakie przyjęły się wśród polskich bukmacherów, BetFan profesjonalnie przygotował także dział pomocy zamieszczony na stronie internetowej. W najczęściej zadawanych pytaniach (FAQ), znajdują się wskazówki dotyczące najbardziej powszechnych problemów, czyli np. tego jak zarejestrować konto, dokonać wpłaty lub wypłaty środków, wykorzystać bonus BetFan czy w jaki sposób zawierać zakłady. Dział jest naprawdę rozbudowany, a dodatkowo w osobnych sekcjach szczegółowo omówione są zagadnienia dotyczące np. rodzajów kuponów i ich oznaczeń (z podziałem na zakłady live, e-sport, rozrywka, a także poszczególne dyscypliny sportowe). Warto też zauważyć, że bukmacher BetFan posiada profile w wielu mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube, a nawet LinkedIn. Śledząc posty, jakie tam publikuje, dowiesz się o najnowszych promocjach czy ciekawych wydarzeniach i kursach na zakłady, możesz też skontaktować się z bukiem właśnie poprzez te kanały.

Zakłady bukmacherskie BetFan – garść faktów

„BetFan Sp. z o.o.” wszedł na polski rynek zakładów bukmacherskich dość niedawno – pozwolenie na 6 lat na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet otrzymał w październiku 2018 r. (nr PS4.6831.3.2018). Tym samym BetFan stał się jedenastym podmiotem, który w sposób legalny może oferować zawieranie zakładów sportowych online w Polsce. Serwis internetowy nowy bukmacher uruchomił w kwietniu 2019 r. Za projektem stoi polski kapitał oraz znana i bardzo doświadczona w branży bukmacherskiej postać – Piotr Sienkiewicz, który pełnił kluczowe funkcje w firmach bukmacherskich forBET, Totolotek i angielskim Sportingbet, a w BetFan jest prezesem zarządu spółki.

BetFan – opinie i ocena

„BetFan Sp. z o.o.” jak widać jest na początkowym etapie działania na internetowym rynku bukmacherskim w Polsce, dlatego najprawdopodobniej jego oferta nadal będzie się rozwijać. Graczom brakuje np. transmisji wydarzeń sportowych live, oferty sportów wirtualnych czy możliwości obstawiania większej liczby dyscyplin sportowych w ofercie zakładów na żywo. Trzeba jednak przyznać, że bukmacher BetFan idzie jak burza – już samo pozwolenie otrzymał w rekordowym czasie 6 miesięcy, a od uzyskania licencji do wystartowania z profesjonalną ofertą zakładów nie minęło nawet tyle czasu. Zapewne kolejne udogodnienia, takie jak aplikacja mobilna, większa liczba metod wpłaty środków na konto czy program lojalnościowy będą z czasem udostępniane w serwisie online bukmachera.

Oferta zakładów, zwłaszcza tych na żywo powinna być poszerzana, ale już na początku funkcjonowania BetFan trzeba pochwalić go za bardzo profesjonalnie przygotowany wybór wydarzeń, które można typować. Nikt na polskim rynku nie może pobić nowego buka w kategorii zakładów pozasportowych, czyli dotyczących szeroko pojętej rozrywki. Brawo za świeże spojrzenie na tę dotychczas niedocenianą w Polsce działkę zakładów. Bardzo pozytywnie ocenić też trzeba pakiet promocyjny BetFan – kod promocyjny, potrójny i przy tym bardzo wysoki bonus powitalny oraz bonusy dla stałych graczy (w tym gra bez podatku). Obsługa klienta i aktywność w mediach społecznościowych stoi na wysokim poziomie i wydaje się, że bukmacherowi udaje się realizować strategię łączenia w zakładach bukmacherskich profesjonalizmu z dobrą zabawą. Hasło bukmachera „Nie grasz – nie wygrasz” można więc przetestować właśnie w BetFan – kod promocyjny i bonus na start będą w tym na pewno pomocne.

Odbierz bonus