Zakłady bukmacherskie Totalbet – opinie i analiza oferty

Jeden z młodszych legalnych bukmacherów internetowych to zarazem autor jednej z najciekawszych ofert zakładów bukmacherskich w Polsce. Jaki jest w Totalbet bonus na start, czy kursy bukmacherskie są wysokie, jak wygląda oferta zakładów przedmeczowych, na żywo, na e-sporty… Chcesz się tego wszystkiego dowiedzieć? Przeczytaj artykuł, sprawdź, jak wyglądają szczegóły oferty bukmachera i zdecyduj, czy warto postawić swój pierwszy zakład w Totalbet.

Jaki otrzymasz od Totalbet bonus powitalny?

bonus powitalny totalbetDla nowych graczy bukmacher przygotował podwójny bonus. Totalbet, w zamian za założenie konta i jego pozytywną weryfikację (konieczna jest więc pełna rejestracja, w tym przesłanie skanu dokumentu tożsamości) przyznaje freebet, czyli darmowy zakład.  Można go wykorzystać na kupon pojedynczy lub wielokrotny o określonym minimalnym kursie. Drugi rodzaj gratyfikacji, jaki można zyskać, zakładając konto w serwisie online bukmachera, to bonus od depozytu 100%. W tym celu wystarczy już tylko rejestracja konta tymczasowego, a następnie dokonanie pierwszej wpłaty środków na konto – wtedy dostaniemy od Totalbet bonus w wysokości wpłaconej kwoty. Warunkiem aktywowania bonusu jest obrót całym depozytem 2 kuponami  (przy zachowaniu minimalnego kursu), a dopiero po ich rozliczeniu można zawierać zakłady za kwotę bonusową. Z kolei aby wypłacić środki przyznane w ramach bonusu, konieczny jest ich 6-krotny obrót kuponami zgodnymi z warunkami promocji.

Jak działa w Totalbet kod promocyjny?

Darmowy zakład i bonus od depozytu to standardowa oferta powitalna bukmachera Totalbet. Kod promocyjny to jednak zupełnie odrębna sprawa. Chodzi tu o specjalne hasło, które podczas rejestracji można (choć nie jest to obowiązkowe) wpisać w przeznaczone do tego celu miejsce. Kod promocyjny Totalbet najprawdopodobniej zwiększy profity, jakie otrzymasz w zamian za założenie nowego konta w serwisie internetowym bukmachera np. może zwiększyć kwotę freebetu. Jak zdobyć działający w Totalbet kod promocyjny? Należy poszukać aktualnego hasała w Internecie, przykładowo za pomocą wyszukiwarki internetowej, wpisując słowa kluczowe takie jak np. „kod promocyjny Totalbet” czy bardziej dokładnie „Totalbet kod promocyjny 2019” (podając aktualną datę). W podanych wynikach powinny pojawić się strony, na których znajdziesz odpowiedni kod – nie zapomnij tylko wpisać go w trakcie zakładania nowego konta.

Jaki jest w Totalbet bonus dla stałych graczy?

W ofercie bukmachera znajdziesz też wiele akcji promocyjnych dla stałych użytkowników Totalbet. Bonus w postaci zwiększenia zysku z wygranej np. w przypadku zakładów na e-sporty, sporty wirtualne, kupony akumulowane, a także bezpieczne zakłady to promocje, z których można w zasadzie korzystać przez cały czas. Gracze bardzo chwalą też akcję promocyjną, w ramach której kursy na określone wydarzenia są znacznie podwyższone. Zdarzają się także bonusy, np. zakłady bez ryzyka, które dostępne są tylko w aplikacji mobilnej. Totalbet przygotowuje też często promocje na pojedyncze wydarzenia sportowe czy z powodu pewnych okazji, dlatego najlepiej jest śledzić nowości w ofercie na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych bukmachera.

Jakie kursy oferuje Totalbet?

kursy w totalbetW Totalbet zakłady bukmacherskie mają naprawdę wysokie kursy i często przewyższają one ofertę konkurencji. Na stronie internetowej bukmachera znajduje się nawet specjalna tabela zatytułowana „Najwyższe kursy”, w której porównywane są kursy na wybrane wydarzenia sportowe kilku najważniejszych bukmacherów w Polsce. Niemal w każdym przypadku to kursy Totalbet są najwyższe – oczywiście jest to zabieg celowy, a same wydarzenia dobrane są tak, by bukmacher wypadł jak najlepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że akurat temu bukmacherowi stworzenie takiej tabeli nie przysparza szczególnych trudności, gdyż rzeczywiście jego kursy są po prostu z reguły wysokie. Należy przy tym uwzględnić, że bukmacher udostępnia też wspomnianą już promocję, w ramach której kursy na poszczególne wydarzenia mają dodatkowo podwyższone wartości, co łącznie daje Totalbet naprawdę świetne wyniki w kategorii „kursy bukmacherskie”.

Jaka jest oferta zakładów bukmacherskich Totalbet?

W tym punkcie Totalbet też radzi sobie całkiem sprawnie. Około 30 dyscyplin sportowych, bogate rynki zdarzeń, zakłady w ofercie pre-match i live – wszystko to znajdziesz zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera. Fani e-sportów powinni być zadowoleni z dużej liczby gier, których wyniki można typować, zwłaszcza, że obok tych najbardziej popularnych znajdą tu też te mniej znane. Bukmacher dba także o to, by gracze mogli obstawiać najważniejsze turnieje i mieli do wyboru szeroki wybór zdarzeń e-sportowych. Jeszcze innym rodzajem zakładów są zakłady na sporty wirtualne, którym towarzyszą wizualizacje graficzne świetnej jakości oraz profesjonalne statystyki.

Sama oferta zakładów na żywo jest znacznie węższa niż zakładów przedmeczowych. Można natomiast typować wyniki pojedynków e-sportowych, choć też dostępna jest okrojona liczba gier. Brakuje tu także transmisji spotkań sportowych live, ich przebieg można jednak śledzić dzięki komputerowym wizualizacjom oraz statystykom, które aktualizowane są na bieżąco.

W ofercie Totalbet znajdziesz kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Możesz także skorzystać z opcji Cash-out, czyli zamknięcia kuponu zanim wszystkie zdarzenia na nim zawarte zostaną zakończone.

Gdzie grać w Totalbet?

Bukmacher Totalbet otrzymał zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet, dlatego tylko w ten sposób można grać za jego pośrednictwem. Gracz ma do wyboru stronę internetową i aplikację mobilną – oba kanały zaprojektowane są w bardzo funkcjonalny i przejrzysty sposób i bardzo sprawnie działają. W serwisie internetowym Totalbet już na stronie głównej zamieszczone są wszystkie kluczowe odnośniki. Możesz stąd przejść na podstronę dotyczącą zakładów sportowych dostępnych u bukmachera lub na stronę zakładów na żywo, na sporty elektroniczne albo wirtualne. Bardziej szczegółowe informacje na temat oferty zakładów, takie jak np. lista dyscyplin sportowych, najważniejsze wydarzenia czy te aktualnie rozgrywane znajdziesz właśnie w tych zakładkach. Potrzebujesz konkretnych informacji, np. na temat dokonywania płatności w serwisie, aktualnych bonusów, statystyk wydarzeń sportowych, kalendarza najbliższych wydarzeń czy opcji Cash-out? Od razu na stronie startowej zobaczysz odpowiednie odnośniki. Nie wiesz, jak zacząć albo masz inny problem techniczny? Możesz przejść do specjalnego poradnika, sekcji FAQ albo kliknąć w okienko live czatu i dopytać o wszystko bezpośrednio konsultanta. Dodajmy jeszcze, że na smartfonach i tabletach można korzystać z mobilnej wersji strony internetowej, która także działa bardzo dobrze.

aplikacja mobilna w totalbetZawieranie zakładów na urządzeniach przenośnych najlepiej jednak przebiega, jeśli zastosowana zostanie mobilna aplikacja Totalbet. Jest na niej dostępna identyczna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, co na stronie internetowej i również tu można skorzystać z szybkich płatności. Aplikacja Totalbet posiada też dodatkowe funkcje, takie jak match tracker (dzięki któremu można oglądać wizualizacje spotkań sportowych), rozbudowane statystyki czy powiadomienia push (np. że  Twój kupon został rozliczony jako wygrany/przegrany lub że jest dostępny nowy bonus Totalbet). Aplikacja wiąże się też z możliwością skorzystania z promocji przeznaczonych tylko dla jej użytkowników. Niestety w połowie 2019 r. aplikacja Totalbet przygotowana jest tylko na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jednak również dla tych pracujących pod iOS powinna już wkrótce pojawić się właściwa wersja apki. Jak zainstalować oprogramowanie? Wystarczy wejść na stronie bukmachera w odnośnik „mobile” i pobrać stamtąd aplikację na docelowe urządzenie.

Zanim jednak będziesz mógł skorzystać z możliwości serwisu czy apki, najpierw musisz zarejestrować osobiste konto w Totalbet. Możesz to zrobić w kilka minut, gdyż bukmacher umożliwia tzw. szybką rejestrację. Aby ją przeprowadzić, należy podać podstawowe dane osobowe i dane do logowania oraz zaznaczyć wymagane oświadczenia. To właśnie w tym formularzu jest pole, gdzie opcjonalnie można wpisać kod  promocyjny Totalbet (o tym, skąd go wziąć, piszemy powyżej w rozdziale „Jak działa w Totalbet kod promocyjny?”). Po wypełnieniu obowiązkowych pól należy kliknąć w link weryfikacyjny przesłany przez bukmachera na naszą skrzynkę e-mailową. Od tego momentu możesz już zacząć grę w serwisie online Totalbet, jednak konto tymczasowe nie pozwala na wypłatę zgromadzonych środków. W tym celu należy dokończyć proces rejestracji, dosyłając skan lub wyraźne zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu i uzupełniając brakujące dane. Na przekształcenie konta tymczasowego w pełne masz maksimum 90 dni. Weryfikacja ze strony bukmachera trwa do 48 godzin.

Jak dokonywać płatności w Totalbet?

Bukmacher Totalbet w przypadku wpłat i wypłat stawia na szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Podczas wpłaty depozytu z błyskawicznego przelewu mogą skorzystać klienci aż około 30 banków – ich listę można sprawdzić na stronie internetowej w zakładce „Płatności”. Dostępne metody dokonania wpłaty środków na konto gracza to szybki przelew przez system PayU, DotPay czy Przelewy24, a także wpłata przez BLIK, Paysafecard czy  karty płatnicze (VISA albo MasterCard). Jak podaje bukmacher, środki powinny znaleźć się na koncie gracza w mniej jak 1 minutę od dokonania wpłaty.

Wypłaty w Totalbet dokonywane są za pośrednictwem Pay Express i przeciętnie zajmują 8 minut, ale mogą trwać nawet krócej. System działa przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 23:00, trzeba jednak uwzględnić, że dostępność usługi zależy też od procedur poszczególnych banków. Minimalna kwota wpłaty czy wypłaty to 1 zł, a ich realizacja jest bezpłatna.

Pomoc i kontakt z Totalbet

Jeśli chcesz się skontaktować z pracownikiem działu obsługi klienta Totalbet, możesz skorzystać z kilku opcji. Pierwsza i z reguły najszybsza to czat na żywo, ale bukmacher posiada też infolinię, co nie jest standardem wśród polskich organizatorów zakładów sportowych. Poza tym można także zadać pytanie poprzez formularz kontaktowy lub zwykłą wiadomość e-mailową. Bukmacher Totalbet punktuje nie tylko dużą liczbą możliwości kontaktu, ale też ich dostępnością – z konsultantami można skontaktować się codziennie, między godziną 9:00 a 23:00.

Druga kwestia to różne pomoce, jakie Totalbet przygotował i zamieścił na swojej stronie internetowej. Chodzi tu nie tylko o standardową sekcję „FAQ” (która swoją drogą jest bardzo obszerna i wyjaśnia podstawowe zagadnienia dotyczące rejestracji konta, płatności, promocji czy zawierania zakładów w Totalbet). Poza nią wsparcie merytoryczne uzyskamy, zaglądając do samouczka „Jak zacząć”, gdzie wyjaśniono krok po kroku, jak postawić zakład w serwisie, a bardziej szczegółowe informacje dotyczące zawierania zakładów na poszczególne dyscypliny sportowe zawiera kompleksowe „Vademecum gracza”. Totalbet jest też bardzo aktywny na Facebooku, Twitterze czy Instagramie i tam również warto zaglądać – każdy nowy w Totalbet bonus, konkurs czy mega ważny news ze świata sportu na pewno się tu pojawi.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – garść faktów

Pełna nazwa firmy brzmi „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” i jest to podmiot, który zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich online uzyskał w marcu 2018 r. (nr PS4.6831.15.2017). Jest to więc ósma spółka, której udało się uzyskać prawo do legalnej organizacji zakładów online w Polsce. Bukmacher Totalbet posiada także zezwolenie na zakładanie punktów stacjonarnych, jednak w 2019 r. nie zapowiada się, by miał zamiar je w najbliższym czasie uruchamiać. Warto zauważyć, że marka należy do Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych (w jej skład wchodzą m.in. stacje radiowe Radio ESKA i VOX FM, gazeta Super Express, magazyn Murator, stacje telewizyjne Nowa TV i Polo TV oraz wiele innych znanych marek).

„Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” jest mocno zaangażowany we wsparcie rozwoju sportów elektronicznych w Polsce – w 2018 r. był sponsorem „Games Clash Masters” (turniej CS:GO). Z kolei w 2019 r. sponsorował federację Fight Exclusive Night (MMA). W promocje marki zaangażowani zostali: znany dziennikarz i komentator piłki nożnej Andrzej Twarowski oraz komentatorzy e-sportowi – Jakub Kubiak i Maciej Żuchowski.

Bukmacher Totalbet – opinie i podsumowanie

Totalbet Polska istnieje na rynku zakładów bukmacherskich stosunkowo krótko, jednak w tym czasie zrobił kolosalny postęp i obecnie może śmiało konkurować nawet z największymi „graczami” w tej branży. Oferta zakładów jest bardzo obszerna i różnorodna, a kursy z reguły wysokie lub nawet najwyższe na rynku. Szczególnie zadowoleni powinni być fani e-sportów, bo w tym aspekcie Totalbet przebija w zasadzie wszystkich konkurentów. Oferta promocyjna Totalbet (kod promocyjny, bonus na start i bonusy dla wszystkich) jest stale uatrakcyjniana, a od strony technicznej Totalbet (aplikacja mobilna, serwis online, płatności, szybka rejestracja, obsługa klienta itd.) chodzi bez zarzutu. Nadal oczywiście będziemy czekać na dalsze usprawnienia, takie jak szersza oferta zakładów na żywo, program lojalnościowy dla graczy, a w szczególności streaming live z wybranych spotkań sportowych. Mimo wszystko, w ogólnej ocenie bukmacher Totalbet wypada naprawdę zaskakująco dobrze, a jego ofertę można uznać za jedną z najlepszych na obecnym rynku zakładów sportowych.

Odbierz bonus