Zakłady bukmacherskie STS – opinie i wszystko, co chciałbyś wiedzieć o STS

Bukmacher STS to największy legalny bukmacher w Polsce. Czy rzeczywiście jego oferta zakładów sportowych przebija propozycje konkurencji i czy prawdą jest opinia, że jeśli obstawiać – to tylko w STS? Jak wygląda bonus powitalny STS (kod promocyjny i inne bonusy na start), na ile ciekawa jest oferta zakładów live i pre-match oraz jak działają kanały sprzedaży STS? Czy kursy na wydarzenia są lepsze, czy raczej gorsze niż u konkurentów? Czy STS ma coś, w czym nie może mu dorównać żaden inny legalny bukmacher w Polsce? Odpowiedź na to ostatnie pytanie brzmi „O, tak!” – jednak szczegóły oraz odpowiedzi na pozostałe pytania znajdziesz w poniższej recenzji.

Jaki jest w STS bonus powitalny?

Bukmacher STS doskonale wie, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dlatego nowych graczy wita aż podwójnym bonusem. Każdy, kto zarejestruje konto w serwisie STS, bonus od depozytu ma zagwarantowany. Od razu po pierwszej wpłacie na konto gracza wpływa równowartość wpłaconego depozytu, z tym że są to środki o charakterze bonusowym, dlatego ich wypłata jest możliwa dopiero po dokonaniu 3-krotnego obrotu. Należy pamiętać o zachowaniu wymaganego minimalnego kursu, a także o tym, że nie wszystkie rodzaje kuponów zaliczane są do obrotu (np. wykluczone są Zakłady bezpieczne, Maxicombi czy Hit Dnia). Jeśli depozyt będzie dokonany na maksymalną dopuszczalną kwotę, bonus wyniesie nawet 1 tys. zł, co  jest naprawdę wysoką kwotą, jak na oferty polskich bukmacherów. Jeśli chcesz otrzymać od STS bonus tego typu, koniecznie zaznacz w trakcie rejestracji pole potwierdzające chęć skorzystania z bonusu powitalnego. Aby otrzymać także drugi bonus STS, należy w trakcie rejestracji konta podać specjalny kod promocyjny, o czym piszemy poniżej.

Jak działa w STS kod promocyjny?

kod promocyjny stsTen bonus STS przyznawany jest tylko osobom „wtajemniczonym”, choć w rzeczywistości nietrudno znaleźć kod promocyjny aktywujący bonus. Otóż w formularzu rejestracyjnym jest jeszcze jeden ważny element dotyczący promocji, czyli pole „Kod promocyjny”. STS umożliwia w ten sposób graczom uzyskanie dodatkowych korzyści. Wystarczy, że wpiszesz w tym miejscu właściwe hasło, a do Twojego konta doliczona zostanie kwota bonusu bez depozytu. Oznacza to, że nie musisz nic wpłacać, a od bukmachera dostaniesz w prezencie kwotę, za którą możesz postawić swoje pierwsze zakłady. To świetny sposób na to, by zobaczyć na czym polega obstawianie zakładów bukmacherskich, jak to wygląda konkretnie u bukmachera STS i to nie angażując żadnych środków własnych. Tak jak w przypadku bonusu od depozytu i tu trzeba 3 razy obrócić bonusowe środki, by móc wypłacić je na rachunek bankowy.

Skąd jednak wziąć potrzebny kod promocyjny? STS zamieszcza go na swojej stronie, wystarczy że wejdziesz w zakładkę dotyczącą bonusów, a następnie promocję dotyczącą freebetu i już wiesz, jaki jest aktualny, działający kod promocyjny. Drugą metodą są poszukiwania w Internecie, gdyż na innych stronach dotyczących zakładów bukmacherskich również można znaleźć kod promocyjny STS, który może zwiększyć wartość powitalnego bonusu. Jeśli chcesz znaleźć  kod promocyjny STS w ten sposób, szukaj haseł typu „STS kod promocyjny” czy „bonus STS”.

Jaki jest bonus STS dla stałych graczy?

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najczęściej wybieranych możliwości typowania wyników spotkań sportowych w Polsce. Jednym z powodów, dla których bukmacher potrafi zatrzymać przy sobie graczy na dłużej i nie uciekają oni zaraz po tym, jak wykorzystają kod promocyjny STS czy bonus od depozytu, to bogata oferta promocyjna także dla graczy o dłuższym stażu. Jest tu wiele promocji tymczasowych, które pojawiają się czasem tylko na 1 wydarzenie czy tylko na dany dzień. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i najlepiej śledzić posty bukmachera np. na Twitterze, gdzie opisuje on swój każdy nowy bonus. STS wysyła też informacje na ten temat w wiadomościach  mailowych, SMS-owych, a zainteresowani użytkownicy aplikacji mobilnej otrzymują powiadomienia push.

Część akcji promocyjnych jest także na stałe dostępna dla typerów obstawiających zakłady bukmacherskie STS. Bonus można więc otrzymać przykładowo w ramach stałej promocji „Polubisz Poniedziałek” – o ile tylko zajmiesz miejsce wśród 1500 najlepszych graczy z poprzedniego tygodnia. W tym celu trzeba jednak uprzednio dołączyć do akcji promocyjnej. Innym przykład stałej promocji polega na zaproszeniu znajomej osoby do założenia konta w serwisie STS, po czym musi ona dokonać depozytu i zawrzeć zakład. Dzięki temu zarówno osoba zapraszająca, jak i zaproszona otrzymują specjalny bonus STS. Uwaga – zaproszenie trzeba wysłać ze swojego konta w serwisie, a znajomy musi dokonać rejestracji właśnie z tego zaproszenia.

Bukmacherzy często oferują jeszcze inny rodzaj promocji, mianowicie programy lojalnościowe. Co prawda również STS posiada taki program, jednak dostępny jest on tylko dla nielicznych. Otóż jest to Strefa VIP, do której zostają zaproszeni jedynie najbardziej aktywni gracze. Pod uwagę brane są parametry dotyczące depozytów i zakładów obstawianych w serwisie STS. Klienci VIP otrzymują wiele przywilejów – szybką autoryzację zakładów, obsługę przez indywidualnie przydzielonego konsultanta oraz priorytetowe traktowanie ich pytań i zgłoszeń. Jako bonus STS przyznaje też graczom VIP zaproszenia na najważniejsze wydarzenia sportowe oraz prezenty z okazji urodzin.

Zakłady bukmacherskie STS – oferta kursowa

Ogólnie zakłady bukmacherskie STS cechują się raczej przeciętnymi kursami, co wynika z tego, że marże, jakie narzuca bukmacher, również są średnie. Nie oznacza to oczywiście, że nie zdarzają się tu także wysokie kursy na pojedyncze wydarzenia – a nawet najwyższe na polskim rynku. Przede wszystkim atrakcyjne kursy znaleźć można w kategorii „Zakłady specjalne” – gdzie znajduje się „HIT DNIA” oraz „SUPEROFERTA”, a w nich codziennie wyróżniane są wydarzenia o podwyższonych kursach.

Zakłady bukmacherskie STS – oferta zakładów

oferta stsJeśli chodzi o wybór zakładów STS, opinie są z reguły bardzo przychylne – do wyboru jest ponad 20 dyscyplin sportowych, a także sporo zakładów w kategorii „Polityka” i „Rozrywka”. Bardzo bogata oferta STS dotyczy meczy piłki nożnej, gdzie obstawiać można wyniki spotkań w ramach rozgrywek międzynarodowych i klubowych, a ponadto uwzględniane są też niższe ligi polskie, co doceniają kibice mniej utytułowanych klubów. Szeroki wybór mają także osoby, które lubią zawierać zakłady na sporty elektroniczne – znajdą tu wiele gier i dużą liczbę rynków zdarzeń. To, że e-sporty traktowane są przez STS profesjonalnie, widać od razu po wejściu w poświęconą im zakładkę. Poza ofertą zakładów na e-sporty są tu też specjalne pomoce merytoryczne, dzięki którym nowicjusze łatwo przyswoją zasady obstawiania tego typu zakładów w STS. Bukmacher ma w swojej ofercie jeszcze inny typ zakładów, czyli zakłady na sporty wirtualne.

Oferta dostępna jest oczywiście zarówno w formie zakładów pre-match, jak i live. Zakłady na żywo STS to faktycznie ogromny atut tego bukmachera. Duży wybór dyscyplin sportowych i samych wydarzeń oraz zaawansowane statystyki i aktualizowane na bieżąco przez STS wyniki na żywo – to nadal jeszcze nie wszystko. To co najbardziej wyróżnia ofertę zakładów STS live na polskim rynku, to STS TV, czyli możliwość oglądania spotkań sportowych na żywo. STS nie nakłada też jakichś specjalnych ograniczeń dotyczących korzystania ze streamingu online – wystarczy, że masz założone konto w serwisie bukmachera i możesz do woli śledzić przebieg wydarzeń podczas transmisji STS TV. Liczba transmitowanych spotkań sportowych jest naprawdę duża (ponad 2 tys. każdego miesiąca), a dostępne są one nie tylko na stronie internetowej, ale też w aplikacji mobilnej oraz niektórych punktach stacjonarnych STS. Trzeba natomiast wiedzieć, że w ofercie zakładów na żywo dostępne są jedynie kupony na pojedyncze zdarzenia (SOLO) lub akumulowane (AKO). Z kolei oferta zakładów przedmeczowych obejmuje ponadto zakłady bezpieczne oraz systemowe (MAXICOMBI).

Gdzie i jak zawierać w STS zakłady bukmacherskie?

Bukmacher STS umożliwia grę na wszystkie możliwe sposoby. Zacznijmy od tego najbardziej tradycyjnego, czyli gry poprzez prowadzone przez STS punkty naziemne. Ich pierwsza zaleta to fakt, że jest ich dużo (ponad 400 w całej Polsce), druga – że są bardzo nowoczesne. Najczęściej w lokalach jest klimatyzacja i możliwość płacenia kartą płatniczą, dostępne są zakłady także na sporty wirtualne, można sprawdzić statystyki z meczy lub nawet obejrzeć transmisje STS live z ważnych spotkań sportowych. Godziny otwarcia STS punktów można sprawdzić na stronie internetowej bukmachera, tak samo jak ich dokładną lokalizację.

Drugi sposób na zawieranie zakładów to STS online. Opinie również w tym zakresie są bardzo pozytywne, gracze chwalą stronę internetową za intuicyjność i estetykę. Ze strony startowej łatwo przejdziemy na podstrony dotyczące wszystkich zakładów dostępnych w STS, zakładów live, zakładów na sporty wirtualne oraz na e-sporty. Można też od razu wybrać interesującą nas dyscyplinę sportową z zamieszczonej tu listy i sprawdzić, jakie w danej chwili są dostępne zakłady lub wybrać jeden z zakładów wyróżnionych na stronie głównej. Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji dotyczących dokonywania wpłat czy wypłat, dostępnych promocji, aplikacji mobilnej, statystyk ze spotkań, możliwości kontaktu itp. – na stronie głównej również znajdziesz odpowiednie odnośniki. W sekcji „kupon” widoczne są informacje na temat zawartych przez nas zakładów, a w polu „Nowe wygrane” wyświetlają się ostatnie najwyższe wygrane. Jest tu także pole „Sprawdź kupon”, gdzie po wpisaniu numeru kuponu pokażą się informacje na temat statusu obstawionego zakładu (można to także sprawdzić w panelu „Moje konto”).

Najnowsza metoda, dzięki której możliwe jest granie u największego w Polsce bukmachera, to aplikacja STS na urządzenia przenośne. Mamy tu identyczną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, co na stronie internetowej, możemy też dokonywać szybkich płatności i oglądać transmisje meczów live. STS mobile pozwala też korzystać z wielu innych opcji, takich jak powiadomienia push (np. na temat postawionych kuponów), funkcji Cash-out, bezpiecznego logowania przy użyciu odcisku palca itp. Od czasu do czasu dla użytkowników aplikacji przygotowywany jest też przez STS bonus, który nie jest dostępny nigdzie indziej. Aplikacja działa na smartfonach i tabletach, które mają system operacyjny iOS lub Android.

Pamiętaj jednak, że aby móc zawierać zakłady w STS online (przez stronę www lub STS mobile) konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Nie jest to długa procedura, ponieważ na początek można założyć konto tymczasowe, do czego wystarczy podanie danych osobowych, kontaktowych i danych do logowania się do konta oraz zaznaczenie odpowiednich oświadczeń. Opcjonalnie możesz też wpisać tu omawiany już przez nas wcześniej kod promocyjny STS, dzięki któremu po rejestracji otrzymasz dodatkowy bonus. STS wymaga także wyrażenia chęci skorzystania z podstawowej oferty powitalnej, dlatego należy tu zaznaczyć odpowiednie pole, potwierdzając, że chcemy otrzymać bonus STS. Kiedy wszystkie niezbędne pola są zaznaczone, możesz już wnosić depozyty i obstawiać zakłady, jednak nie wypłacisz zgromadzonych środków na swoje konto bankowe. Dodatkowo, do momentu przekształcenia konta tymczasowego w stałe obowiązuje limit wnoszonych stawek. W celu dokończenia procesu rejestracji trzeba jeszcze przesłać zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości i wpisać m.in. numer rachunku bankowego.

Jak wpłacać i wypłacać środki w STS?

wpłaty i wypłaty w stsPod tym względem bukmacher STS znów świeci przykładem, dostępnych jest tu naprawdę wiele możliwości dokonywania bezpiecznych i szybkich wpłat. Można więc skorzystać z karty płatniczej (VISA albo Mastercard), szybkiego transferu PayU (przez banki i BLIK) bądź Dotpay (przez banki i Paysefecard), przelewu z rachunku przy użyciu Tpay.com, E-portfela Skrill czy Netteller. Błyskawiczne przelewy możliwe są przy tym aż w 30 bankach. Jeśli korzystasz z punktów stacjonarnych STS, możesz wpłacić pieniądze na swoje konto także tam.

W przypadku wypłat dostępny jest natomiast „STS Pay”, dzięki któremu pieniądze wypłacone z konta gracza znajdują się na koncie bankowym w 15 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 24:00 i mogą z niej korzystać klienci 12 banków. Jeśli posiadasz rachunek w banku, który nie znajduje się na liście instytucji obsługiwanych przez ten system, musisz skorzystać ze standardowego przelewu bankowego. W takim przypadku na wpłynięcie pieniędzy na konto poczekasz od kilku godzin do maksymalnie 2 dni (dotyczy dni roboczych). Wpłaty i wypłaty w STS dokonywane są bezpłatnie.

Pomoc i kontakt – STS

Bukmacher STS zapewnia możliwość kontaktu 2 podstawowymi kanałami. Najszybszą metodą jest czat na żywo, który działa przez cały tydzień i to 24 godziny na dobę. Co więcej, konsultanci udzielają odpowiedzi w aż 5 językach (polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim oraz rosyjskim), co rzeczywiście jest fenomenem na polskim rynku usług bukmacherskich. Drugi sposób to zadanie pytania za pomocą formularza kontaktowego. Dodatkowo z bukmacherem można skontaktować się poprzez profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter i Youtube), gdzie STS jest bardzo aktywny.

Nie zapominajmy także, że konkretną pomoc można uzyskać, wchodząc w odnośnik „Pomoc” i sprawdzając bardzo rozbudowane i wyczerpujące sekcje zawierające najczęściej zadawane pytania (FAQ), „ABC Zakładów” oraz „Rodzaje kuponów”. STS prowadzi też bloga, na którym można poczytać m. in. o najciekawszych wydarzeniach sportowych i nowych promocjach STS.

STS zakłady bukmacherskie – garść faktów

stsWłaścicielem marki STS jest „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.”, która prowadzi działalność bukmacherską w Polsce już od 1997 r. Natomiast na rynek zakładów online firma wkroczyła w 2012 r., kiedy to uzyskała zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet, a po upływie 6 lat, w 2018 r. licencja została przedłużona (pod nr PS4.6831.20.2017.KLE). Jest to największy bukmacher działający na terenie naszego kraju – spółka posiada około 50% udziałów w legalnym rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Jednak bukmacher STS ma także aspiracje rozwijania działalności za granicami kraju, dlatego od 2019 r. razem z „BetConstruct” rozpoczął działalność w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, na Gibraltarze, Malcie oraz Łotwie.

Bukmacher STS jest też szeroko znany ze swojej aktywności sponsorskiej. Na swoim koncie ma sponsoring klubów: piłki nożnej – Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, KS Cracovia, Górnika Zabrze; siatkówki – Asseco Resovii; koszykówki – Anwil Włocławek i piłki ręcznej – PGE Vive Kielce. STS był też oficjalnym partnerem reprezentacji w piłce nożnej Polski i sponsorował działalność Federacji KSW (MMA). „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.” powołała też do życia fundację  „Sport Twoją Szansą”.

Bukmacher STS – opinie i ocena

Jak więc w ogólnej ocenie wypada bukmacher STS? Opinie graczy nie są jednoznaczne, choćby z tego prostego powodu, że typerów zawierających zakłady za pośrednictwem STS jest tak wielu. Patrząc jednak obiektywnym okiem, trzeba przyznać, że w większości konkurencji oferta STS faktycznie wypada bardzo dobrze. Oferta promocyjna, która koncentruje się  nie tylko na nowych graczach STS (kod promocyjny i bonus na start), ale też w sposób ciągły dba o stałych klientów bukmachera oraz szeroka oferta zakładów pre-match i live to podstawowe atuty STS. Aplikacja mobilna na medal, perfekcyjna strona internetowa oraz liczne i  nowoczesne STS punkty sprzedaży – również ocenić należy na „5”. Telewizja STS – to fenomen, który nie wymaga raczej reklamy wśród zagorzałych fanów sportu. Dbałość o klienta przejawia się też w dopracowanych szczegółach oferty, takich jak np. całodobowa i wielojęzyczna obsługa klienta czy różnorodność dokonywania płatności w panelu gracza – to wszystko razem wzięte wyjaśnia, dlaczego użytkowników STS jest aż tak wielu. Czy jest coś do poprawki? Na pewno gracze chętnie częściej korzystaliby z ponadprzeciętnych kursów na różne wydarzenia sportowe – w tej chwili jednak ofertę kursową najczęściej poprawiają kursy z „SUPEROFERTY” i „HITU DNIA”.

Odbierz bonus