forBET zakłady bukmacherskie – sprawdź opinie, bonusy i ofertę zakładów

Bukmacher forBET działa w Polsce od 2016 r. i szybko toruje sobie drogę do czołówki polskich buków, stając się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla graczy. Czy warto założyć konto w serwisie dość młodego bukmachera, a może to tylko przejściowa moda? Jakie asy w rękawie trzyma forBET? Opinie zasłyszane tu i tam nie zawsze są obiektywne, dlatego jeśli chcesz mieć rzeczowe rozeznanie w tym, co naprawdę oferuje bukmacher, sprawdź poniższą recenzję. Jakie są kursy na wydarzenia oferowane przez forBET? Bonus, kod promocyjny i inne promocje – czy są konkurencyjne? Jak od strony technicznej przygotowana jest usługa, jak wygląda oferta zakładów live i pre-match, jakie dyscypliny można obstawiać… Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz poniżej.

Jaki jest w forBET bonus na start?

Zacznijmy od tego, co czeka na nowego użytkownika forBET, którym być może niebawem się staniesz. Jeśli zarejestrujesz się jako nowy gracz w serwisie bukmachera, możesz otrzymać od forBET bonus powitalny. Wystarczy, że zasilisz swoje konto środkami finansowymi w określonej wysokości, a po każdej wpłacie otrzymasz specjalny bonus na start. Jest to w forBET bonus od 3 pierwszych depozytów, dzięki któremu łącznie możesz otrzymać nawet więcej jak 1 tys. zł! Warunkiem odblokowania otrzymanych środków jest jednokrotny obrót depozytu, a warunkiem wypłaty – czterokrotny obrót (przy spełnieniu wymogów promocji dotyczących minimalnego kursu czy liczby zdarzeń na kuponie). Bonus powitalny ma jednak swój termin ważności, mianowicie gracze mają 30 dni na obrót od momentu jego aktywacji.

Jak działa w forBET kod promocyjny?

kod promocyjny forbetOpisany powyżej bonus forBET jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy dokonają depozytu i nie wymaga żadnej dodatkowej aktywności (w formularzu rejestracyjnym musi jedynie być zaznaczone pole potwierdzające chęć otrzymania bonusu). Czym innym natomiast jest udostępniany czasem przez forBET kod promocyjny, który można dodatkowo wpisać w trakcie rejestracji nowego konta i dzięki któremu można uzyskać dodatkowe profity. Aby znaleźć kod promocyjny forBET trzeba poświęcić chwilę na poszukiwanie właściwego hasła na różnych stronach internetowych, najlepiej związanych z tematem zakładów bukmacherskich. Najszybszym sposobem może okazać się jednak wpisanie w wyszukiwarkę internetową wyrażenia typu „forBET kod promocyjny” i sprawdzenie wyświetlonych wyników. Co trzeba zrobić, kiedy znajdziesz już poszukiwane hasło? Po prostu wpisz je podczas zakładania konta w serwisie i jeśli faktycznie będzie ono prawidłowe, powinieneś otrzymać ponadprogramowy bonus.

 

 

Jakie są w forBET bonusy dla wszystkich?

Oczywiście na bonusy mogą liczyć nie tylko nowi użytkownicy serwisu forBET. Promocje dla stałych graczy  dodawane są tu regularnie i naprawdę jest z czego wybierać. Począwszy od bonusów od depozytu i zakładów bez ryzyka przez promocje polegające na „grze bez podatku”, aż po bonusy okazjonalne (np. przyznawane z okazji urodzin gracza). Z tego typu promocji o charakterze stałym czy też tymczasowym może skorzystać każdy typer, jednak bukmacher forBET ma w swojej ofercie także coś dla najbardziej aktywnych i wyróżniających się graczy, czyli forVIP Klub. Żeby zostać do niego zaproszonym, trzeba wyróżniać się pod kątem m.in. zawieranych zakładów i dokonywanych depozytów oraz wygranych kuponów. Jeśli analitycy buka uznają Cię za gracza VIP, otrzymasz mailowe zaproszenie do Klubu. Dołączenie do niego oznacza specjalnie przygotowane przez forBET bonusy i promocje, zaproszenia na ważne wydarzenia sportowe czy uprzywilejowane traktowanie (np. duża tolerancja wysokich zakładów, osobisty opiekun).

Jaka jest w forBET oferta kursowa?

Zarówno bonus na start, kod promocyjny forBET, jak i promocje dostępne dla wszystkich graczy prezentują się bardzo ciekawie. Jednak tym, co większość typerów sprawdza w pierwszej kolejności, to wysokość kursów na interesujące ich wydarzenia sportowe. Czy i w tym aspekcie bukmacher forBET wypada konkurencyjnie? Zdecydowanie tak, można nawet powiedzieć, że forBET słynie z wysokich kursów i wielokrotnie wygrywa w tej kategorii, oferując najwyższe kursy w Polsce na wybrane wydarzenia. Szczególnie często zdarza się to w przypadku zawodów żużlowych (ta dyscyplina w ogóle traktowana jest przez bukmachera wyjątkowo), ale też meczy piłki nożnej. Stosunkowo duże wygrane, uzyskiwane dzięki wysokim kursom w forBET, bukmacher umożliwia jeszcze bardziej zwiększyć dzięki promocjom, które dodatkowo obniżają jego marżę (a jak wiadomo, im niższa marża buka, tym wyższy kurs).

Jak wygląda oferta zakładów forBET?

zakłady bukmacherskie forbetKursy bukmacherskie to zdaje się największa przewaga bukmachera forBET nad konkurencją. Jak jednak przedstawia się sama oferta zakładów sportowych, które można zawierać za pośrednictwem tego operatora zakładów wzajemnych? Po raz kolejny trzeba przyznać mu wysoką ocenę. Gracz może wybierać spośród około 30 dyscyplin sportowych, a szczególnie zadowoleni powinni być fani żużla, gdyż oferta bukmachera w tym zakresie jest najbardziej zaawansowana, jeśli chodzi o polski rynek bukmacherski. Zakłady na inne popularne dyscypliny też przedstawiają się ciekawie, np. na piłkę nożną, tenis czy siatkówkę, ale znaleźć tu można też niszowe sporty jak krykiet, szachy czy pesapallo. W ofercie forBET nie brakuje też ani zakładów na wydarzenia e-sportowe (np. turnieje CS:GO, Dota 2 czy  LoL) oraz z obszaru sportów wirtualnych (np. wirtualne wyścigi konne, zawody żużlowe, mecze piłki nożnej). Jeśli dla kogoś to nadal mało, dobrym urozmaiceniem może być kategoria „zakłady specjalne”, gdzie znajdują się zakłady na aktualne wydarzenia dotyczące tematów społecznych i politycznych.

Bukmacher forBET posiada zarówno ofertę przedmeczową, jak i na żywo, przy czym są one niemal równie obszerne. Również wtedy, gdy obstawiasz zakłady live, do dyspozycji masz aktualizowane na bieżąco świetne statystyki spotkań i ich wyniki. Dodatkowo możesz śledzić przebieg spotkań, oglądając komputerowo generowane wizualizacje, a czasem nawet transmisje meczów na żywo, aczkolwiek dotyczy to raczej mniej znaczących wydarzeń. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by odblokować możliwość korzystania z live streamingu, jest założenie konta gracza i jego pozytywna weryfikacja przez bukmachera.

Także pod kątem rodzajów możliwych kuponów forBET nie odstaje od konkurencji, a więc można tu postawić kupon prosty, akumulowany lub systemowy. Ogólnie oferta zakładów bukmacherskich jest tu naprawdę porządnie przygotowana i jeśli tylko bukmacher będzie pracował nad rozwojem usług w zakresie transmisji wydarzeń live, może stać się jednym z najbardziej atrakcyjnych bukmacherów w Polsce.

Gdzie i jak grać w forBET?

„forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”  to firma, która umożliwia obstawianie zakładów przez Internet oraz punkty naziemne. Trzeba zauważyć, że bukmacher początkowo oferował jedynie możliwość zawierania zakładów poprzez stronę internetową, dlatego przyjrzyjmy się jej w pierwszej kolejności. Serwis online przygotowany jest bardzo profesjonalnie, design jest wyjątkowo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, tak aby szybko mógł on przejść do gry. Najpierw konieczne jest jednak założenie indywidualnego konta gracza. Do rejestracji niezbędne jest podanie danych osobowych i teleadresowych oraz danych do logowania i zaznaczenie wymaganych oświadczeń. Warunkiem założenia konta jest też podanie numeru rachunku bankowego oraz przesłanie wyraźnego zdjęcia albo skanu dokumentu tożsamości. Podczas rejestracji warto sprawdzić, czy zaznaczone jest pole, w którym potwierdzasz chęć otrzymania bonusu powitalnego. Jest tu też miejsce, by wpisać kod promocyjny forBET, dzięki któremu możesz uzyskać jeszcze więcej korzyści. Aby konto było aktywowane, niezbędne jest potwierdzenie linka weryfikacyjnego otrzymanego na skrzynkę e-mail.

Kiedy konto w serwisie forBET zostanie założone i zweryfikowane, można już aktywnie korzystać z wszystkich jego funkcjonalności i zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. Znalezienie interesujących dyscyplin sportowych czy wydarzeń nie jest trudne, a osobne zakładki poświęcone są zakładom live czy sportom wirtualnym. Na stronie głównej od razy widać też najbardziej popularne wydarzenia i specjalną wyszukiwarkę ułatwiającą zalezienie tego, czego szukamy. Ogólnie usprawnień jest tu wiele i wszystko zaplanowane zostało tak, by maksymalnie pomóc graczowi w rozpoczęciu gry. Strona posiada też swoją wersję mobilną, ale najlepiej na tabletach czy smartfonach sprawuje się aplikacja forBET. Posiada ona bardzo przydatne opcje, takie jak powiadomienia push, dostęp do szybkich płatności czy funkcje bezpieczeństwa touch ID i zabezpieczenie kodem PIN. Aplikacja forBET pozwala na korzystanie z tej samej oferty zakładów pre-match i live co strona www, nie ustępuje jej także pod względem sprawności działania. Mogą z niej korzystać właściciele urządzeń mobilnych działających  pod systemem Android i iOS. Oczywiście, żeby móc obstawiać zakłady poprzez apkę, trzeba uprzednio założyć konto gracza w forBET.

W 2018 r. bukmacher uzyskał także zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych i rozpoczął intensywne prace nad budową gęstej siatki lokali forBET. Punkty stacjonarne zlokalizowane są w całym kraju, a przy tym najczęściej działają one przez cały tydzień (wybrane punkty otwarte są 24/7). Oferta dostępna w lokalach jest również obszerna, a dodatkowo skorzystać tu można z rozmaitych promocji. Punkty sprzedaży wyposażone są w innowacyjne terminale z ekranami dotykowymi, za pomocą których łatwo i szybko można postawić kupon (ale też obejrzeć transmisję live). W przypadku korzystania z terminalu nie ma wymogu zakładania konta użytkownika.

Jak wpłacić i wypłacić środki w forBET?

wpłaty i wypłaty w forbetBukmacher forBET udostępnia kilka metod wpłaty środków finansowych na konto gracza. Można więc wpłacić depozyt za pomocą szybkiego przelewu bankowego (korzystając z PayU, Dotpay lub Tpay.com), karty płatniczej (PayU lub Dotpay), a także portfeli elektronicznych Paysafecard lub SkyCash (Dotpay). Każdy z tych sposobów gwarantuje, że w ciągu maksymalnie kilku minut pieniądze znajdą się na koncie gracza w forBET. Jeśli chodzi o szybkie przelewy, usługa ta jest udostępniona dla więcej jak 30 banków działających na terenie Polski.

Wypłaty również można dokonywać w ekspresowym tempie – jeśli tylko skorzystamy z opcji „Quick Pay”. Dyspozycja złożona w ten sposób między godziną 9:00 a 23:00 (7 dni w tygodniu) powinna być zrealizowana w ciągu 30 minut. Niestety dotyczy to tylko wybranych banków, jeśli więc Twój bank do nich nie należy, musisz skorzystać ze zwykłego przelewu bankowego. W takim przypadku dyspozycje złożone w dni robocze realizowane są w 1 lub 2 dni. Najczęściej minimalna wysokość wpłaty czy wypłaty wynosi 1 zł, aczkolwiek poważnym wyjątkiem są niektóre banki, które minimalną kwotę wypłaty realizowaną w systemie „Quick Pay” określają na 200 zł. Natomiast żadne transakcje nie są obarczone opłatami.

Jak wygląda obsługa klienta w forBET?

Nasza ocena bukmachera forBET jest jak na razie bardzo wysoka. Co jednak w sytuacji, gdy wystąpią jakieś niejasności lub pojawi się problem natury technicznej? Czy łatwo skontaktować się z pracownikiem bukmachera i czy udzielone zostanie nam satysfakcjonujące wsparcie? Z naszego doświadczenia wynika, że niezależnie od wybranej metody powinniśmy szybko uzyskać pomoc. Najszybciej odpowiedź otrzymamy, jeśli pytanie zadamy na live czacie, tym bardziej, że czynny jest on 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 24:00. Inne dostępne opcje to formularz kontaktowy i kontakt e-mailowy.

Warto jednak podkreślić, że dla osób zawierających zakłady bukmacherskie forBET stworzył całe kompendium wiedzy na temat tego, jak grać w jego serwisie. W specjalnym dziale „Pomocy” znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ), wyjaśnione są zawiłości związane z rodzajami zakładów, rodzajami kursów, specyfiką obstawiania zakładów live czy sportów wirtualnych. Można tu też dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy techniczne: zarejestrować konto gracza, wpłacić czy wypłacić pieniądze albo postawić pierwszy zakład. Dodatkowo bukmacher aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, dlatego śledząc jego wpisy na Facebooku czy Twitterze, można poczytać  wiele ciekawych newsów.

forBET zakłady bukmacherskie – garść faktów

„forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” otrzymała pozwolenie na organizację zakładów bukmacherskich online w 2016 r. (nr PS4.6831.10.2016), a w 2018 r. także na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych. Oznacza to, że jest to legalny bukmacher i zawieranie zakładów sportowych za jego pośrednictwem, czy to poprzez stronę internetową, aplikację mobilną, czy też w punktach naziemnych jest bezpieczne dla gracza i nie grozi żadnymi konsekwencjami prawnymi. Oczywiście wiąże się to jednocześnie z koniecznością odprowadzenia podatku obrotowego (12%) od każdego zawartego zakładu, a w przypadku wygranego kuponu, którego wartość przekracza 2280 zł – podatku od wygranej (10%).

Bukmacher forBET jest też rozpoznawalną marką wśród kibiców różnych dyscyplin sportowych, co spowodowane jest jego intensywną działalnością sponsorską, skupioną przede wszystkim na żużlu i piłce nożnej. Jeśli chodzi o żużel, forBet nie tylko wspiera kluby żużlowe (w tym w 2018 r. został sponsorem tytularnym forBET Włókniarz Częstochowa), ale też międzynarodowe mecze reprezentacji Polski w żużlu i inne imprezy żużlowe. Z kolei w przypadku piłki nożnej bukmacher wspiera zarówno najlepsze drużyny futbolowe (np. w 2018 r. został głównym sponsorem ŁKS Łódź), jak i wiele klubów grających w niższych ligach czy reprezentację Polski w AMP Futbolu.

Bukmacher forBET – opinie i ocena

Jak więc w ogólnym rozrachunku wypada bukmacher na tle konkurencji? Na pewno na jego koncie jest znacznie więcej plusów niż minusów. Na korzyść operatora zaliczyć trzeba rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich (live i pre-match), świetny pakiet promocyjny forBET (kod promocyjny, bonus na start i bonusy dla stałych graczy) i przede wszystkim wysokie kursy na różne wydarzenia sportowe. Od strony technicznej także wszystko przebiega bardzo sprawnie, zarówno na poziomie samych kanałów, jakimi udostępniana jest usługa forBET (aplikacja mobilna, serwis online i punkty naziemne), jak i konkretnych funkcjonalności (rejestracja konta, wpłaty i wypłaty czy obsługa klienta). Nie oznacza to, że bukmacher nie ma słabych punktów, przydałoby się np. poszerzenie oferty transmisji wydarzeń sportowych na żywo, wprowadzenie opcji tzw. szybkiej rejestracji czy programu lojalnościowego dostępnego dla wszystkich graczy (a nie tylko tych najbardziej aktywnych). Mimo to nasza ogólna ocena bukmachera forBET jest naprawdę wysoka, a znając jego podejście, które polega na ciągłym udoskonalaniu oferty, można spokojnie obstawiać, że już niebawem obecne niedociągnięcia zostaną usunięte.

Odbierz bonus